banner197

Yerry Mina Tamam Sıra Suarez'de

Barcelonalı Yerry Mina'yı kadroya katmak için anlaşma sağlayan Fenerbahçe'nin diğer hedefi bir başka Barcelonalı Denis Suarez.

Yerry Mina Tamam Sıra Suarez'de

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Fenerbahçe, en önemli haftaya girdi. Sarı-Lacivertlilerin yeni teknik direktörü Phillip Cocu’nun transfer listesini alan yönetim o oyuncular için görüşmeleri sürdürürken, beklenen ilk güzel haberler Katalan devi Barcelona'dan geldi. Barcelona ile yakın ilişkiler içinde olan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un devreye girmesiyle transferde önemli gelişmeler yaşandı. 

MİNA’DA İŞ İMZAYA KALDI

Barcelona Futbol Direktörü Pep Segura ile biraraya gelen Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli son noktayı koymak üzere. Öncelikle stoper Yerry Mina için yapılan kiralama görüşmelerinde olumlu sonuca varıldı. Şu an Dünya Kupası'nda Kolombiya forması altında yer alan Yerry Mina'nın transferinde iş artık imzaya kaldı.

10 numara bölgesi için bir başka Barcelonalı Denis Suarez için yapılan pazarlıkta da büyük aşama kaydedildi. Bu transferin de önümüzdeki günlerde sonuçlanması bekleniyor.

Kaynak - Star

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER