Yılın spor adamı ödülü Enver Katrancı'nın!

25 Haziran’da yapılacak kongrede Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un yönetim listesinde olduğu öne sürülen Enver Katrancı’ya yılın en iyi çıkış yapan spor adamı ödülü verildi.

Yılın spor adamı ödülü Enver Katrancı'nın!

Bu yıl 9. kez düzenlenen “Dijital Dünya'nın En'leri” ödül gecesi geçtiğimiz gün Shangri-La Bosphorus’ta gerçekleştirildi.

Sunuculuklarını Özge Ulusoy ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı gecede pek çok önemli isim ödüllerini alırken, bu isimler arasında en dikkat çekeni ise adı Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe ile anılan iş insanı Enver Katrancı oldu.

''Yılın En İyi Çıkış Yapan Spor Adamı'' ödülüne layık görülen Katrancı, Sarı Lacivertli kulübün yanı sıra İstanbul’da pek çok profesyonel ve amatör spor kulübüne verdiği desteklerle tanınıyor.

Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç’un 25 Haziran’da yapılacak kongredeki listesinde yönetici olarak adı sıkça anılan Enver Katrancı ödül gecesinde yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Türk sporuna hizmet vermek tüm iş dünyasının en büyük görevi. Ülkemiz pek çok spor dalında son yıllarda önemli başarılar elde etmeye başladı. Önümüzde çok önemli sportif organizasyonlar var. Bunlardan ilki de Euro 2020. Bu vesileyle buradan A Milli takımımıza da sonsuz başarılar diliyorum. Kalbimiz onlarla birlikte”

Öte yandan ödül gecesinin ardından kendisine sorulan, “Fenerbahçe yönetimine girecek misiniz” sorularını yanıtsız bırakan Katrancı’nın, Sarı Lacivertli kulübün yeni yöneticilerinden biri olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER