Yılmaz Vural'dan bir Fenerbahçe açıklaması daha!

Yeni teknik direktör arayışlarını sürdüren Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de Yılmaz Vural ismi gündeme gelmişti. 67 yaşındaki tecrübeli teknik adam ''Ben 9 ay denenecek teknik adam değilim'' sözleri gündeme oturmuştu. Vural, Sarı Lacivertli kulüpten herhangi bir teklif almadığını açıkladı.

Yılmaz Vural'dan bir Fenerbahçe açıklaması daha!

58 yaşındaki teknik direktör Ersun Yanal döneminin sona ermesinin ardından Süper Lig ekibi Fenerbahçe'nin yeni teknik adamının kim olacağı belirsizliğini sürdürüyor. Teknik direktör adayları oldukça geniş olan Sarı Lacivertli ekipte 67 yaşındaki tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural'ın ismi gündeme gelmişti. Vural teknik direktörülük iddialara yanıt verdi.

Deneyimli çalıştırıcı Yılmaz Vural, Fenerbahçe'den teklif almadığını açıkladı. ''Ben 9 haftalığına denenecek adam değilim' sözleri basına yansıyan TFF 1. Lig ekiplerinden Akhisarspor'un teknik direktörü Vural; "Fenerbahçe bana teklif yapmış ben teklifi reddetmiş gibi bir şey oldu. Bu doğru değil. Fenerbahçe için bu ara iyi oldu. Bu sürede aceleye gelmeden doğru kararı vereceklerdir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER