Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe itirafı!

Teknik direktör arayışlarına devam eden Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Akhisarspor'un teknik direktörü Yılmaz Vural'dan çarpıcı bir itirafı geldi. Vural, "Fenerbahçe’den teklif almadım ama kulübe yakın kişilerden adımızın geçtiğini duydum. Ukalalık değil ama bu işi benden iyi yapacak eğitimli başka kimse yok" ifadelerini kullandı.

Yılmaz Vural'dan Fenerbahçe itirafı!

TFF 1. Lig ekiplerinden Akhisarspor'un 67 yaşındaki tevrübeli teknik direktörü Yılmaz Vural, PlaySpor'da katıldığı programda Süper Lig ekibi Fenerbahçe hakkında itirafında bulundu.

Samimi açıklamalarda bulunan deneyimli çalıştırıcı Vural şu ifadeleri kullandı; "Dünyada faal antrenörler arasında benim kadar farklı takımlarda bu kadar maça çıkmış başka birisi daha yok" 

Akhisarspor teknik direktörü Yılmaz Vural'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"İstanbul bana çok emin gelmedi. İnsanlar tedirgin, ürkek... Çocukları alıp Akhisar’a geldim. Burada da önlemlere uyuyoruz. Önlemleri doğru buluyorum."

FENERBAHÇE HAKKINDA

"Fenerbahçe’den teklif almadım ama kulübe yakın kişilerden adımızın geçtiğini duydum. Ukalalık değil ama bu işi benden iyi yapacak eğitimli başka kimse yok.''

Kaynak: Mynet Spor

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 17:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER