Fenerbahçe'de ara transfer yaklaşırken çalışmalarda hız kazandı. Ara transfer sürecinde takıma mutlak suretle defans takviyesi düşüncesinde olan sarı-lacivertlilerde bir taraftan mevcut oyuncularla da yeni kontrat çalışmalarına da devam ediyor. 

ALTAY BAYINDIR

Sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Altay Bayındır, Miha Zajc ve Enner Valencia için çalışmalar büyük bir titizlikle sürdürülüyor. Altay, 2019-20 sezonundan bu yana Fenerbahçe forması giymekte. Başkan Ali Koç'un uzun seneler Fenerbahçe kalesinde kaptan olarak görmeyi istediği Altay Bayındır da kalmaya olumlu olarak bakıyor. Fakat henüz somut bir anlaşmanın olmadığı ve görüşmelerin sürdüğü ifade edildi. 

MİHA ZAJC

Zajc konusunda da Sloven yıldız sarı lacivertlilerde kalmak istese de, bir taraftan Avrupa'dan birçok takımın ilgilenmesi de önemli bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor. Zajc, Fenerbahçe'ye 2019 yılında gelmişti.

ENNER VALENCIA

Enner Valencia'nın da bu sezon hem Fenerbahçe formasıyla hem de Dünya Kupası'nda Ekvador Milli Takımı ile gollerine devam ettırmesi başarılı yıldızın en azından bir sene daha kalması planlıyor. Valencia, Fenerbahçe'ye 2020'de gelmişti. (Sporx)