Aziz Yıldırım'ın 20 yıllı aşkın süredir süren başkanlığı sonrası Fenerbahçe başkanlığına gelen Ali Koç, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu konuşma halen gündemde. Ali Koç'un yaptığı bir konuşma da "Sezon sonu şampiyon oluruz, sonra yeni başkana bırakırız" sözleri sonrası yeni başkanlık için adaylar ortaya çıkmıştı.

Şampiyon olsa da bırakacak!

Ali Koç'un yakın çevresine şampiyon olarak bırakmak istiyorum, eğer şampiyon olmadan bırakmazsam tarihin en kötü başkanı olarak anılacağım dediği öğrenildi. Bu sezon Fenerbahçe şampiyon olamazsa o koltukta durması zor olan Ali Koç için, şampiyon yaparsa da ayrılması taraftarı bir nebze üzse de Ali Koç kararını verdi!

Koç holding başına geçecek!

Ali Koç, abisinin yerine Koç Holdinge işlerin başına geçmesi nedeniyle sezon sonu Fenerbahçe başkanlığını bırakacağı öne sürülüyor.

Ali Koç onu işaret edecek!

Ali Koç, başkanlığı bırakırsa Aziz Yıldırım'da olduğu gibi benden sonraki başkan olarak bir isim söyleyeceği öğrenildi. O isme sporundibi ulaştı!

Acun Ilıcalı değil!

Bazı basın mensuplarının Ali Koç, koltuğu Acun Ilıcalı'ya bırakacak haberleri gerçeği yansıtmıyor. Fenerbahçe'de Acun Ilıcalı başkanlık yapmayı düşünmüyor!

Ali Koç başkanlığı Saadettin Saran'a bırakmak istiyor!

Ali Koç ve Saadettin Saran geçtiğimiz günlerde bir yemekte buluştu. Birlikte güç birleşimi yapma kararı çıkması beklenirken, Ali Koç Saadettin Saran'a benden sonra Fenerbahçe'ye sen başkan ol dediği öğrenildi. 3 kupayla Saadettin Saran'a koltuğu bırakmak isteyen Ali Koç, eğer bu sezon da şampiyon olamazsa yine Saadettin Saran aday olacak ve başkanlığı alacak.