Fenerbahçe'de gündem transfer. Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal gelirse şampiyon oluruz dediği ismi renklerine bağlıyor. Arda Güler'in ayrılığı sonrası şampiyonluktan kopmak istemeyen Fenerbahçe başkanı Ali Koç öyle bir ismi getiriyor ki. Ali Koç'un ne olursa olsun renklerine bağlamak istenen ismi duyan yer yerinden oynar diyor.

Ali Koç transferde tam gaz devam!

Arda Güler'in gidişiyle kulüp boşalsa da kulübün kasası doldu. Peşin olarak ödenecek para Fenerbahçe'nin elini kuvvetlendirecek. Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de Ali Koç yeni transferler Arda Güler'i bile unutturacak. Ali Koç yeni transfer için bizzat çalıştığı ve anlaşmanın yakın olduğu belirtildi.

Gelirse yer yerinden oynar!

Transferde mental olarak yaklaşık 10 yıldır üstünlüğü elinde bulunduran Fenerbahçe, Galatasaray transferlerinin altında ezilmiş ve büyük starlar getirememişti. Özellikle Aziz Yıldırım'ın bu sezon getiremezsen aday olurum, kimse rakip çıkmazsa yine ben aday olarak gelirim dediği Ali Koç, sezonun en iyi Fenerbahçe'sini kuracak gibi görünüyor. Ali Koç özel olarak istediği transferde İsmail Kartal'da onayını aldı ve yıldız ismi getirmek için her yol denenecek.

Thiago Alcantara Fenerbahçe'ye

thg

Liverpool'a büyük umutlarla transfer olan Barcelona ve Bayern Münih'te oynadığı futbolla büyüleyen thiago alcantara için Fenerbahçe resmi teklifi yaptı. Sabah saatlerinde İngiliz basını manşetten Thiago Alcantara Fenerbahçe'ye gidiyor haberini paylaştı.

İngiliz basını Liverpool'un yıldızı Fenerbahçe'ye!

alcas

Türkiye'de daha önce sporundibi.com yazdığı Thiago Alcantara resmen sarı lacıvertli kulübe imza atıyor. Ada basını son dakika olarak verdiği haberde, 32 yaşındaki futbolcuya Fenerbahçe teklif yaptı. Fenerbahçe hariç hiç bir kulübün ilgisi olmadığı Thiago Alcantara, 1 yıl daha sözleşmesi olsa da Liverpoool'da kalmayacağı aktarıldı. 

Thiago Alcantara bu sezon Liverpool'dan net bir şekilde ayrılacak. 2020 yılında Barcelona ve Bayern Münih performansıyla adaya gelen yıldız isim, 3 sezonda 28 maça çıkarak sakatlığı nedeniyle istediğini bir türlü veremedi.

32 yaşında olan ispanyol futbolcu, karıyerinde 532 maça çıktı. 532 maçta 50 gol 72 asistle ne kadar kaliteli bir yıldız olduğu biliniyor.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç bu transferle hem Arda'yı unutturacak. Hemde şampiyon olacak kadronun mimarı olmak istiyor.