Son dakika transferde Fenerbahçe'de yeni gelişme. Türkiye'de son dakika spor haberlerini en hızlı veren LÜE son dakika Fenerbahçe haberlerini sıraladı. LÜE yine transfer dönemi sektöre yön vermeye devam ediyor. İşte Fenerbahçe'de son dakika Becao transferi.

Son Dakika Fenerbahçe'de transferde hareketli saatler. Günlerde gelmesi beklenen yıldız ismin transferi yattı. Türk sporunun Messi'si olarak lanse edilen Levent Ümit Erol son dakika Fenerbahçe transfer haberlerini sıraladı. Günlerdir konuşulan Becao transferinin yattığını duyuran Levent Ümit Erol, Fenerbahçe'nin yeni defansını da açıkladı. Yıldız isim Fenerbahçe'ye imza attı!

Son dakika Becao transferi yattı!

Fenerbahçe Udinese forması giyen Bacao için günlerdir uğraşıyordu. Becao kulübü Udinese'ye 7 milyon euro teklif eden Fenerbahçe kulübü 10 milyon Euro'da ısrar eden Udinese kulübüyle masadan kalktı ve resti çekti. Becao transferi şu an için rafa kaldıran Fenerbahçe, daha önce anlaştığı dünyaca ünlü stoperle imza aşamasına geldi.

Rodrigo Becao transferi yattı!

Tüm Fenerbahçe taraftarlarının oldu gözüyle baklılan Becao transferi yatar yatmaz Fenerbahçe daha önce anlaştığı transfere döndü ve sözleşme kesti. Fenerbahçe'nin yeni transferi İnter'den ülkemize gelecek!

Stefan De Vrij Fenerbahçe'de

Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme... Türkiye, UEFA ülke puanı sıralamasında kaçıncı? Yeni güncelleme...

Fenerbahçe yeni transferi İnter'in Hollandalı stoperi Stefan De Vrij olacak. Resmi imza aşamasında olan De Vrij Fenerbahçe için masadan kalktı. İtalya medyasının sürekli olarka Vrij İnter'de kalıyor imza atıyor sözleri sonrası LÜE yine devreye girdi ve Fenerbahçe'nin yıldız isimle sözleşme imzalayacağını duyurdu.

İşte Stefan De Vrij gerçekleri!

Bonserivisi elinde!

Bonservisi elinde olan 31 yaşındaki Stefan De Vrij, Fenerbahçe yönetimiyle daha önce de masaya oturmuş ancka şaşırtan talepleri nedeniyle Fenerbahçe masadan kalkmak zorunda kalmıştı. Hollanda milli takım forması da giyen Stefan De Vrij için resmi açıklamanın çok yakında yapılacağı öğrenildi.