Transfer döneminde gelen transferlerle de çok konuşulan, yaptığı transferler de konuşulan FEnerbahçe bir ayrılık haberi daha geldi. Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu için Süper Lig kulübü resmen devrede!

Son dakika Fenerbahçe'de ayrılık daha!

Edin Dzeko, Tadic, Cengiz Ünder ve Fred transferleriyle takımların korkulu rüyası haline gelen Fenerbahçe, ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor. 50 milyon euro aşan transfer satışlarıyla gündem olan Fenerbahçe'de Crespo sonrası bir yıldız isim daha ayrılıyor.

Süper Lig ekibi istiyor!

Fenerbahçe'nin son ayrılık haberi ise tanıdık. Fenerbahçe'nin sevilen oyuncuları arasında yer alan Serdar Dursun için ayrılık kararı geldi. Aynı bölgede Edin Dzeko ve Batshuayi kesin olarak forma savaşı vereceği yerde Umut Nayir'in kadroya katılmasıyla Serdar Dursun için yol göründü.

Gelen tekliflere olumlu yanıt vermeyen Serdar Dursun için Süper Lig ekibi ısrarcı.

Fatih Karagümrük Serdar Dursun'u istiyor!

Son dakika Fenerbahçe transfer haberine göre Fatih Karagümrük, Serdar Dursun'u istiyor. Bundesliga haricinde gitmeyi düşünmeyen Serdar Dursun için Fenerbahçe gitmesi için ısrarcı. Maaşın bir kısmını Fenerbahçe karşılayacağı yönde yada Fatih Karagümrük'ten türk stoper karşılığı bu transferin tamamlanması bekleniyor.