Fenerbahçe, orta sahaya  Manchester United'dan Fred hamlesini yaptı. Sarı lacivertilier, Brezilyalı yıldız oyuncunun yanına bir yıldız daha monte ederek transferi bitirmek istiyor.

Bu mevki için  5 aday bulunuyor. Listede olan futbolcular; Tanguy Ndombele, Makoumbou, Soumare, Rade Krunic ve Dominguez...

5 adaydan mali olarak en uygunu Makoumbou olarak görünyor. Sarı-lacivertliler,   İtalyan ekip Cagliari'yi ve futbolcuyu ikna etti.

Diğer oyunculada neticeye varılamazsa Kongolu yıldızla sözleşme imzalanacak. Fakat listenin başında yer alan isimler için de çalışmalar devam ediyor. Yönetim hem futbolcularla hem de  kulüpleriyle görüşmelerini devam ettiriyor..

İtalyan medyası, Nicolas Dominguez'e Fenerbahçe, Galatasaray ve Nottingham Forest'ın talip olduğunu manşetinde yer verdi.

Üç takımın da orta saha oyuncusu için teklif götürdüğü ve Bologna'nın önümüzdeki sezon Dominguez'i  bedelsiz göndermemek adına orta yol bulmaya çalıştığının altı çizildi. Haberde; "Bir hafta içinde Dominguez, ayrılacak" ifadesine yer verildi.

İtalyan medyası, Fenerbahçe'nin ıscarı tavrına rağmen Rade Krunic'in Milan'da kalacağını öne sürdü. 

Corriere dello Sport'un haberinde; Krunic'in İtalyan devinde kalma ihtimalinin gün geçtikçe yükseldiğine dikkat çekti. Milan'ın çalıştırıcıs Pioli, en başından bu yana Krunic'in satışına karşı çıkıyordu