Fenerbahçe'de İsmail Kartal etkisi. Fenerbahçe scout başarısı göstererek genç isimler ile yıldızlar peş peşe imzaya geleceği öğrenildi. İsmail Kartal'ın başına geçiren Fenerbahçe onun sistemine göre transfer yapmaya da karar verdi.

Geçtiğimiz sezonda kadro seçimleri ile şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe, İsmail Kartal'ın elini daha da güçlendirecek. Geçmiş hatalarında ders alıp ince eleyen sık sokuyan Ali Koç, doğru isimlere giderek scout başarısı işler yapmaya hazırlanıyor. Ryan Kent gibi üst düzey olmasa da alternatif olarak en iyisi denilen Fenerbahçe, hemen ardından Edin dzeko açıklamıştı!

Emre Mor ve İrfan Can Kahveci İsmail Kartal dokunuşu!

İsmail Kartal elinde ki kadroyla ilgili de Emre Mor ve İrfan Can Kahveci kazanacağım açıklaması yaptı. Bu açıklama sonrası genç isimler ve çok üst düzey yetenekleri alarak Süper kupayla kazanılıp Galatasaray galibiyeti alarak önünü daha da açmak isteyen Fenerbahçe o maça kadar güzel bir kadro kuracak.

İsmail Kartal etkisini gösteriyor!

kartaliso

Teknik direktör değişikliğinin ardından İsmail Kartal önderliğinde çalışmalara başlayan sarı lacivertli ekibin gündeminde önemli futbolcuların transfer gelişmeleri yer alıyor. Fenerbahçe takıma bir çok yıldızı katmak için büyük çaba sarf ediyor. Fenerbahçe'nin son dakika transfer çalışmaları ile ilgili tüm detaylar haberimizde sizlerle...

Ryan kent ve Edin Dzeko hamleleri ile dikkatleri üzerine toplayan Fenerbahçe, Premier Lig’den ayrılmaya karar veren ve Avrupa'da bulunan kulüplerden beklediği ilgiyi göremeyen yıldız hücum oyuncusuna teklifini sundu. Aynı zamanda milli futbolcu da sarı lacivertli ekibe transfer olmayı oldukça istediğini belirtti. İki büyük takım arasında her an transfer gelişmesi yaşanabileceği öngörülüyor.

Transfer Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor

merto-1

Transfer çalışmalarının yoğun bir tempoyla ve dikkatle devam ettiği sarı kanarya da sıcak gelişmeler gündemde. Ryan kent ve Edin Dzeko’dan sonra imzaları peş peşe atmayı hedefleyen Fenerbahçe yeni sezona önemli transferlerle bomba gibi bir giriş yapmanın peşinde.

Fenerbahçe yeni sezon transfer listesinin ilk sırasında ise Mert Müldür bulunuyor. Sarı Kanarya, Sassuolo ile daha öncesinde ilk görüşmeyi yaptı ancak bu görüşmeden bir sonuç alınamadı. Önümüzdeki günlerde Mert Müldür’ün Fenerbahçe'ye transfer için imzayı atması bekleniyor. 

Wilfred Zaha Beklentisi

Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı! Josef de Souza Galatasaraylıları kızdırdı!

zh-1

Fildişi  Sahili Yıldızı, Avrupa’da yer alan kulüplerden  beklediği ilgiyi göremeyen ve hayal kırıklığına uğrayan  önemli  futbolcu Wilfried Zaha için en iyi teklif Fenerbahçe kulübünden sunuldu. Ancak araya Galatasaray girmesiyle Zaha ya büyük bir transfer başarısı olacak yada lige Fenerbahçe Galatasaray'a transferde yenilerek girecek.

Fenerbahçe'de transferde bu hafta daha büyük isimlerde gündeme gelerek transfer etmeye çalışılacak.