Süper Lig'de oynanan fenerbahçe beşiktaş maçı istifalarını beraberinde getiriyor. Fenerbahçe'de başkan Ali Koç istifaya hazırlanması sonrası teknik direktör depremi de yaşanıyor. Fenerbahçe'de Jorge Jesus'un görevden alınacağı ve yerine sürpriz bir ismin getirileceği konuşuluyor!

Jorge Jesus istifa ettirilecek!

Fenerbahçe Beşiktaş maçı sonrası Fenerbahçe'de Jorge Jesus istifa ettirileceği öğrenildi. Ali Koç'un acil olarak yönetimi toplayarak hem kendi istifalarını hem jorge jesusun gönderilmesi gerektiğini yapacağı görüşmede kararlaştırıldı. Fenerbahçe'de jorge Jesus sonrası da planı hazır. Eski Beşiktaşlı yıldız şampiyon teknik direktör için Ali Koç ikna edildi.

Sergen Yalçın geliyor!

Fenerbahçe Beşiktaş derbisi sonrası istifalar beraberinde gelirken Ali Koç'un yeni planı da ortaya çıktı. Jesus'tan kurtulacak olan başkan Ali Koç, yerine son şampiyon Sergen Yalçın'ı takımın başına geçireleceği öğrenildi.

Sergen milli takım yada Fenerbahçe

aklında Milli takım olan Sergen Yalçın, Ali Koç'tan gelen teklife de sıcak bakıyor. Fenerbahçe yeni sezon öncesi Sergen Yalçın ile prensipte anlaşmak için devrede. ancak Ali Koç bu hafta Sergen Yalçın'ı takımın başına geçirerek kalan son kupayı almak istiyor. Kupayı aldıktan sonra seneye şampiyon yapacağı kadroyu kurmak istiyor.

Fenerbahçe'de Jorge Jesus gidiyor Sergen geliyor!

Sosyal medyada Sergen Yalçın sesleri yüksek çıkarken taraftar da bu değişikliği mantıklı buluyor. Ali Koç'un istifasıyla birlikte yeni yönetimi daha sağlam kurması ve Erden timur gibi işi bilen kişileri takımın başına getirmek isteniyor. Koç istifa edip Sergen Yalçın ve ekibiyle yeni sezona bomba gibi girmek istiyor.

Son şansı olan bu sene de şampiyonluğu kaçıran Fenerbahçe gelecek sezon teknik direktörü Sergen Yalçın olacak gibi.