Sezona büyük ümitlerle başlayan ancak 3'lü defans oyunuyla adeta şampiyonluğu Galatasaray'a hediye eden Fenerbahçe'de Jorge Jesus ve Ali Koç derbi mağlubiyeti sonrası görüşmüş, sezon sonuna kadar devam kararı alınmıştı. Jorge Jesus'la ilgili bugün yeni bir iddia ortaya atıldı.

Brezilya denmişti..

Dünya Kupası sonrası adeta dağılan Fenerbahçe ve Jorge Jesus için Brezilya milli takımını istiyor, Portekiz milli takımın başına geçecek dense de de ünlü çalıştırıcının kalbinde Brezilya Milli takımı yattığı biliniyordu. Ancak Jorge Jesus şu an konuşulacak konular değil diyip geçiştirmiş, hezimet yaşadıkları Beşiktaş maçının ardından ise Ali Koç kovuyor haberleri çıkmıştı. Ancak Samandıra da görüşülen 3 saat sonrası devam kararı çıkmış ve şampiyon olunsa da olunmasa da gelecek sezon için ayrılık kararı çıksa da kamuoyuna paylaşılmamıştı.

Jesus için sürpriz açıklama!

Sabah saatlerinde ise Jorge Jesus için sürpriz bir haber geldi. Cristiano Ronaldo'nun takımı Al Nassr, Jorge Jesus'u takımın başına getirmek için harekete geçtiği haberleri sosyal medyayı salladı. Özellikle takımdaki oyuncularla anlaşamayan teknik direktörünü kovan Al Nassr gelecek sezon Ronaldo'lu kadrosuyla daha büyük zaferler istiyor. Bu sebeple Al Nassr ilk sıraya Jorge Jesus'u koyacağı öğrenildi.

Jesus görüşemem dedi!

Sezon sonuna kadar hiç bir kulüple görüşmeyeceği bilinen Jorge Jesus, Al Nassr kulübüne sezon sonu duruma göre konuşalım açıklaması yaptığı öğrenildi.

Jesus'un fEnerbahçe'de devam etmeme kararı çıkarsa hemen Brezilya Milli takımı o olmazsa Al Nassr ile sözleşme imzalayarak gelecek sezonda teknik direktörlüğe devam edileceği belirtildi.