Transferde pazartesi günü bombaları patlatacağı belli olan Fenerbahçe, transfer listesi belli oldu. Fenerbahçe Nicolas Dominguez ve Rade Krunic için son dakika transfer gelişmeleri yaşanıyor. Ancak Nicolas Dominguez ve Rade Krunic transferlerinden biri yatarsa Fenerbahçe'nin getireceği isim belli oldu!

Fenerbahçe transfer hareketi!

Fenerbahçe transferde herkesin bildiği Nicolas Dominguez ve Rade Krunic transferlerinde son durum ve eğer bu iki isim olmazsa aradığı bölgeye getireceği yıldız isim sızdı!

Nicolas Dominguez Fenerbahçe'nin önceliği!

Fenerbahçe, daha önce Türkiye'de ilk kez sporundibi duyurduğu Nicolas Dominguez transferi için kulübüyle anlaştı. Pazartesi gününe kadar oyuncuya şans veren Fenerbahçe, eğer yıldız isim sözleşme imzalamazsa hemen Krunic'e gidecek!

Rade Krunic transferinde son durum belli oldu!

Fenerbahçe, Dominguez transferinin terisini de Rade Krunic'de yaşıyor. Rade Krunic ile anlaşmaya yakın olan Fenerbahçe, Milan kulübünden cevap alamadı. Milan ne olumsuz ne olumlu Rade Krunic için kararını veremedi. Fenerbahçe pazartesi gününe kadar Milan kulübüne olumlu yada olumsuz cevap vermesini istedi. Eğer Milan transferde onay verirse Krunic için imza atması çok basit.

Fenerbahçe'de eğer hem Rade Krunic, hemde Nicolas Dominguez transferlerinden olumsuz cevap gelmesi halinde sürpriz bir isme imza attıracak.

Renato Tapia Fenerbahçe gündeminde!

Fenerahçe 6 numara için çok önemli yıldızlarla görüşüyor. Fenerbahçe'nin son gözdesi ise Celta Vigo forması giyen Perulu orta saha Renato Tapia radara girdi.

28 yaşında ön libero Peru milli takımının en önemli oyuncuları arasında yer alıyor. Milli takımda 79 maça çıkan ve 5 gol atan yıldız oyuncunun Haziran 2024 yılında sözleşmesi sona eriyor. 

1995 doğumlu olan yıldız isim Vitor Pereira döneminde Fenerbahçe önerilmişti. Şimdi İsmail Kartal yıldız isim için onay verdiği ve 3. alternatif olacağı resmen masaya kondu.