Fenerbahçe'de transfer hareketliliği. Bugün Fenerbahçe resmi transfer açıklaması yapması bekleniyor. Yıldız isimle her konuda anlaşma sağlandı ve özel uçakla İstanbul'a getirilmek üzere yönetici soluğu oyuncunun ülkesinden aldı.

Son dakika Fenerbahçe'de transfer günü!

Fenerbahçe'de peş peşe transfer hamlesi. Yeni günde Fenerbahçe yıldız isimleri renklerine bağlamak üzere var gücüyle çalışıyor. Fenerbahçe gün içerisinde yıldız transferi açıklama yapması bekleniyor. 

Uzun süren transfer çalışmaları sonrası Fenerbahçe 2 ismi bitirerek resmi açıklama yapacak.

Son dakika Cengiz Ünder anlaşma tamam!

Son dakika Fenerbahçe, Marsilya kulübü başkanı Pablo Longoria ile görüşme yapıyor. Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Selahattin Baki, Cengiz Ünder için bir görüşme yapıyor. Görüşmede Cengiz Ünder için kulübün başkanı Pablo Longoria için bugün anlaşma yaparak transfer açıklanacak.

Özellikle Marsilya kulübünün mali olarak zorda olduğu bu günlerde transfer tamamlanarak imza attırılmaya çalışılacak. Bunu firsat bilen Fenerbahçe kulübü Marsilya'ya güzel bir ödeme planı sunacak.

Cengiz Ünder gelmek için oldukça hazır durumda ve Türkiye'de Fenerbahçe haricinde bir kulüpte oynamayacağını açıkladı.

Mario Branco'da transfer getirecek!

Fenerbahçe sportif dirktörü Mario Branco'nun yardımcısıyla birlikte İngiltere'de transfer görüşmelerini sürdürüyor. Fenerbahçe'de ikinci sürpriz isim Hakim Ziyech olacağı öğrenildi.