Transferde Fenerbahçe'de kaleci sürprizi. Fenerbahçe günlerdir beklenen Livakovic transferi haricinde sürpriz kaleci kararları alıyor. Özellikle Altay Bayındır ve İrfan Can Eğribayat'ın kadrosunda yer almasına rağmen yabancı kaleci isteyen Fenerbahçe sürpriz kararlar aldı.

Fenerbahçe'de sürpriz var!

Transferin ilk gününden itibaren Livakovic'i transfer etmek isteyen Fenerbahçe, o transferle ilgili de karar değiştirdi. Fred'i kadrosuna katarak takım kalitesini yükselten Fenerbahçe kaleci de son dakika kararlar verdi!

Altay Bayındır gidiyor!

Fenerbahçe'de altay Bayındır'a gelen teklifler ve maçlarda taraftar tepkileri nedeniyle gitmeyi kafaya koyan Altay Bayındır için teklifler peş peşe geliyor. Özellikle İspanya ve İngiltere Premier Lig'den gelen kararlar Altay Bayındır'a yolları ayırma kararı aldırıyor. Altay Bayındır son dakika olarak Premier Lig ve İngiltere'den transfere imza atabilir.

Livakovic'ten an itibariyle vazgeçildi!

Fenerbahçe'nin 1 milyon bonservis için 20 gündür beklettiği Livakovic transferinde mutlu son beklerken Fenerbahçe transferden vazgeçebilir. 9 milyon Euro bonservis bedeliyle kadroya katılacak olan Livakovic transferinden Fenerbahçe'nin an itibariyle vazgeçtiği öğrenildi.

Fenerbahçe sürpriz kaleci!

Fenerbahçe son dakika sürpriz kaleci kararı verdi. Gün içerisinde Fenerbahçe'nin başka bir kaleciyi renklerine bağlayacağı öğrenildi. Son dakika olarak ajanslara düşen haberde, Fenerbahçe sürpriz bir kaleci transferi yapılacağı öğrenildi.

Fenerbahçe'nin kaleci içinde Premier Lig'de oynayan bir kaleciyle görüşmelerin sürdürüldüğü Fenerbahçe basın mensupları tarafından belirtildi. İsmi transfer iptal olmasın diye sır gibi saklanan kaleciyi yine sporundibi okuyucuları öğrenecek.