Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, resmi bir transfer teklifiyle karşı karşıya kaldı. Bu sezon aldığı oyuncular kadar sattığı oyuncularla da dikkat çeken FEnerabhçe transferde teklifleri geri geliyor. Fenerbahçe sürpriz transfer teklifi kafaları karıştı ancak yıldız isim oynamayacaksam gideyim teklifinde bulundu.

Fenerbahçe rekor kırmaya devam edecek!

45 milyon Euro satış yapan Fenerbahçe halen Jesus'un 46.2 milyon Euro bonservis ücretini çıkartamadı. 8 milyon Euro maaşı, Oosterwolde, William arao, Luan Peres, Samet Akaydın, Joao Pedro, Batshuayi ve Gustava Henrique gibi oyuncuların bonservisi bu kadar satışa rağmen çıkmadı. Halen satma taraftarı olan Fenerbahçe hiç beklemediği bir yıldıza teklif geldi.

Fenerbahçe satmaya devam edecek!

Aslında fenerbahçe transfer döneminde en acil yapması gereken bölge olan 6 ve 8 numara da oynayabilen bir yıldızı daha kadroya katıp transferi durdurmak istiyor. Ancak gelen teklif Fenerbahçe başkanı Ali Koç ve İsmail Kartal'ı oldukça düşündürdü. Sabah saatlerinde Fenerbahçe'nin yıldız ismine teklif geldi!

Son dakika İsmail Yüksek'e 12 milyon euro!

Fenerbahçe'nin genç yıldızı İsmail Yüksek'e yüksek bir bonservis bedeliyle teklif geldi. İspanya'nın Mallorca kulübü ve Fransanın Nantes kulübü sabah saatlerinde Fenerbahçe'nin kapısını çaldı. Fenerbahçe'ye 12 milyon Euro bonservis öneren Mallarco'nun teklifine karşı Nantes 11 milyon Euro bonservis önerdi. Özellikle Avrupa kupasında attığı golle dikkatleri üzerine çeken İsmail Yüksek oynamayacaksam gitmek istiyorum açıklamasında bulundu.

İsmail Kartal bugün İsmail Yüksek kararını verecek!

Gelen teklifler sonrası İsmail Yüksek için son kararı İsmail Kartal verecek. İlk başta kalması için ısrarcı olan İsmail Kartal'a Ali Koç Arda Güler örneği vererek, sakatlık durumu olursa 12 milyon Euro bir daha veremeyiz. Geçmişte Abdülkadir Ömür yakın zamanda Arda Güler örnekleri var diyerek satışta ısrarcı olduğu öğrenildi. Bugün İsmail Kartal ve İsmail Yüksek başbaşa yapacağı görüşmede İsmail Yüksek yedek kalırsa takımdan gitmek istediğini yenilecek.