Fenerbahçe'de sürpriz transfer. Fenerbahçe transferde durmuyor. Edin Dzeko transferiyle ses getiren Fenerbahçe bir çok dünya yıldızıyla temastaydı. Fenerbahçe 34 yaşında bir dünya yıldızını daha listeye ekledi.

Başkan Ali Koç'un hem teknik direktör hemde transfer çalışmalarıyla uğraştığı bu günlerde Fenerbahçe öyle isimlerle kadro kuracak ki gelecek sezonki Galatasaray gibi dünya yıldızlarını toplayacak. Fenerbahçe şimdi bir başka dünya yıldızıyla anlaşmak üzere olduğu öğrenildi!

Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler... Milli takımın başına geçecek isim belli oluyor! İşte gündemdeki isimler...

Fenerbahçe transfer de son dakika gelişmeleri!

Transfer sezonunda iki ismi renklerine bağlayarak devam eden Fenerbahçe, teknik direktör bilmecesi ve Arda güler transferiyle gündemi meşgul ediyordu. Ancak Fenerbahçe için Arda Güler ve teknik direktör ne kadar önemliyse dünyaca ünlü yıldızları kadroya katmak bir o kadar önemli hal aldı. Bu sabah itibariyle Fenerbahçe'nin bir transferi daha ortaya çıktı!

Dünyaca ünlü yıldızlara yöneldi!

Sarı Lacıvertli kulüpte dünyaca ünlü yıldız mesaisi başladı. Başkan Ali Koç'un bizzat transferlerle ilgilendiği ve önerilen isimler üzerinden en çok istediği isim belli oldu. Fenerbahçe başkanı Ali Koç 34 yaşındaki dünyaca ünlü yıldız için alalım talimatı verdiği öğrenildi. Menajerler aracılığıyla önerilen isimle masaya oturulduğu ve anlaşıldığı öğrenildi.

İvan Perisic Fenerbahçe'ye doğru!

Sezona Ryan Kent ve Edin Dzeko transferleriyle başlayan Fenerbahçe'de bir sürpriz isim daha listeye girdi. Fenerbahçe yeni transfer gündemi İvan Perisic oldu. 34 yaşındaki Hırvat yıldız, menaerler aracılığıyla Fenerbahçe'ye önerildi. Fenerbahçe İvan Perisic için ilk adımı attı.

Tottenham'da forma giyiyor!

Tottenham formasıyla 44 maçta forma giymeyi başaran Hırvat yıldız Perisic, 12 asist yaparak ne kadar kaliteli bir oyuncu olduğunu gösterdi. Tottenham ekibinde 2024 Haziran ayına kadar sözleşmesi bulunsa da yıldız isim bu sezon takımdan ayrılmak istiyor. Menajerleri de ayrılmak isteyen Perisic için Fenerbahçe kapısını çaldı.

Club Brugge'de gösterdiği performansla Dortmund'da transfer olan Perisic, 2015 yılında 19 milyon Euro İnter'e transfer oldu. İnter, Bayern Münih tekrar İnter'de forma giyen yıldız isim bedelsiz olarak Tottenham'a geçtiğimiz sezon transfer olmuştu.