Fenerbahçe takımında yıldız oyuncunun gözden çıkarıldığı ve gönderilmesi gündeme geldi.

Fenerbahçe defansa Samet Akaydın'ı transfer etti. Sarı lacivertlilerin bir diğer stoperi Gustavo Henrique ise gözden çıkartıldı. Teknik direktör Jorge Jesus'un sezon başında transferinde ısrarcı olduğı eski öğrencisinin performansından umudunu kestiği ifade ediliyor.

Brezilyalı stoper, Gaziantep’e götürülse de maç kadrosuna dahil edilmedi. Yönetimin kiralık olarak kasdroua katılan savunmacı ile yolları ayırmak istediği belirtiliyor. Bunun için girişimlerin başladığı iddia edildi.

 Gustavo Henrique ile yollar ayrılırsa,  bu bölgeye bir takviye daha yapılabilir. Bosna Hersek medyasına göre Fenerbahçe'nin imza attırılmak istenen oyuncunun da belli olduğu belirtildi. Bu isim Dennis Hadzikadunic... 24 yaşındaki savunmacının bonservisi Rostov takımında. Fakat son olarak Malmö’ye kiralanmıştı. Boşnak futbolcunun menajeri Walid Faour, kısa zaman içinde yeni kulübe imza atacaklarını açıkladı.

Oyuncunun menajeri, ''Feyenoord, Dennis ile ilgilenen ekiplerden biri. Ancak yarışta sadece onlar yok. Oyuncuyu isteyen çok iyi kulüpler var. Yakında transferini duyacaksınız”  şeklinde konuştu.

Mert Hakan Yandaş: Biz hazırız Mert Hakan Yandaş: Biz hazırız