Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarına son gaz devam ediyor. Şampiyonluk için güçlü bir kadro kurmak isteyen ve bu süreçte transferlere yoğunlaşan sarı lacivertliler Glasgow Rangers'ın sol kanat oyuncusu Ryan Kent'i kadrsona kattı. Transferler devam ederken bir yandan da mevcut kadroyu korumak için gerekli çalışmalar sürdürülüyor.

Teknik direktör Jorge Jesus ile yollarını ayıran ve teknik adam arayışı devam eden sarı lacivertliler de sezonu gol kralı olarak tamamlayan Enner Valencia'dan sonra bir başka ayrılık iddiası gündeme geldi.

Geleceğin En büyük yıldız adayı!

Sarı lacivertliler de şüphesiz ki geleceğin en büyük yıldız adaylarından biri olarak gösterilen genç yıldızı Arda Güler'den ayrılık sinyali geldi. Fenerbahçe ile 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan yıldız oyuncuya Avrupadan dev takımlar talip oldu.

Oynadığı başarılı futbolla taraftarların sevgilisi haline gelen ve takımda kesinlikle tutulması istenilen genç yıldız için Ajax, Napoli ve Newcastle United'in büyük ilgisi bulunuyor.

18 yaşındaki genç yıldız bu sezon takımda tüm kulvarlarda 35 maça çıkarken 6 gol atıp 7 de asist üretti. Başarılı futboluyla milli takıma kadar yükselen yıldız on numara transferi için dev takımlar Fenerbahçe yönetimiyle kontak halinde  ve görüşmeler sürüyor. 

Yıldız oyuncuyu takımda tutmak isteyen sarı lacivertli camianın bu konuda ne karar vereceği büyük bir merak konusu olarak yerini alıyor.