Transferde hareketli saatler. Fenerbahçe'den Galatasaray'a bir çalım hareketi. Galatasaray'ın transferin ilk gününden itibaren istedikleri yıldız isim için araya resmen Fenerbahçe girdi. Fenerbahçe 15 milyon Euro bonservisle reddedilmeyecek bir transfer teklifiyle yıldız isim için kapıyı çaldı!

Fenerbahçe'den bir çalım daha!

Fenerbahçe, Galatasaray'ın transferin ilk gününden itibaren istediği yıldız ismi getiriyor. Son dakika transfer haberine göre Fenerbahçe, Galatasarayla anlaşmak üzere olan yıldız isim için araya girdi ve transferi bitirdi!

Son dakika Fred için Fenerbahçe devrede!

Transferde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Galatasaray'ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği yıldız isim Fred için Fenerbahçe araya girdi. Manchester United'in kapısı çalan ve oyuncu için 15 milyon Euro bir teklif sunan Fenerbahçe, Fred için büyük ölçüde yol katetti. Son dakika Fenerbahçe haberlerine göre Fred Fenerbahçe formasını giymeye yakın.

Bonservisi 15 milyon Euro!

Fenerbahçe Fred için bonservis bedeli Manchester United'e 2 yıl ödemeli 15 milyon Euro teklif etti. Gönderilecekler listesinde de yer alan fred, için Fenerbahçe kulüple resmi temaslara geçti. Fenerbahçe'nin Fred transferibi 24 saat içinde bitirip açıklaması bekleniyor.

2 haftadır ilgileniyor!

Fenerbahçe Fred için 2 haftadır masada olduğunu ve İngiliz kulübüyle görüşmelerin devam ettiğini yönetim tarafından doğrulandı. Fenerbahçe'nin yeni transfer hedefi Fred için tüm şartlar zorlanacağı öğrenildi.