Transfer döneminde hareketli saatler devam ediyor. Sarı lacıvertli kulüp özel Ali Koç uçağıyla transferleri getiriyor. Şu an Ali Koç ve kurmayları çok özel bir transfer peşinde. İlk defa sporundibi sitesinin açıklayacağı Fenerbahçe'nin yeni orta sahasıyla ilgili neredeyse her şey tamam!

Fenerbahçe'ye Premier Lig'den 6 numara geliyor!

fen-4

Türkiye'de ilk defa levent ümit erol'un Fenerbahçe'ye zarar gelmesin diyerek açıkladığı Fenerbahçe Premier Lig'den 6 numara getirecek haberi daha sonrası spor medyası papağanları tarafından tekrarlanmıştı. Sporundibi özel haberi olarak Fenerbahçe'nin Türkiye'ye getirmek istediği dünyaca ünlü 6 numarayı sizler için bulduk. 

Ali Koç durmuyor!

koc-3

Transfer dönemine çok hızlı giren Fenerbahçe resmi olarak Ryan Kent, Szymanski, Edin Dzeko, Alexander Djiku, Umut Nayir ve Dusan Tadic gibi transferleri resmi olarak duyurmuş, Rodrigo Becao ve Dominik Livakovic'i de açıklama yapması bekleniyordu. Ayrıca Zaha transferinde de Beşiktaş araya girene kadar önde götüren Fenerbahçe, Becao, Livakovic ve Zaha'yı açıklasa dahi durmayacak. Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un çok gizli yönettiği dünyaca ünlü Premier Lig'de oynayan 6 numara için sporundibi.com oyuncuyu buldu. İlk defa sizlere duyurulacak transfer için neredeyse bitti diyebiliriz!

Paul Pogba Fenerbahçe'ye

ppog

Fenerbahçe'nin gizli görüştüğü ve bir çok konuda anlaştığı isim Paul Pogba. 

Fransa milli takımında da forma giyen ve 2012 yılında bedelsiz gittiği Juventus'tan 2016 yılında 105 milyon Euro transferle Manchester United yolu tutan Paul Pogba, 2022 yılında Juventus'a geri dönmüştü. 

1993 dooğumlu olan 30 yaşındaki orta saha Seria A da geçen sezon 10 maça çıkmış ve sadece 1 asist yapabilmişti. Oyuncuyla ilgili Premier Lig topçusu denmesi de geçtiğimiz sezon çok oynamadığı İtalyan kulübünden ziyade evinin halen Londra'da olması. Paul Pogba transferi için İngiltere'de görüşmeler sürüyor. Paul Pogba Fenerbahçe gitmeyi de çok istiyor.

Hiç bir zaman unutamadığım kulüp ve atmosfer diyerek he yerde Fenerbahçe ve Şükrü Saraçoğlu'nu anlatan Paul Pogba, ilk görüşme de oldukça olumlu sinyaller verdi. Hem oynamak hem de eski günleri dönmek için Fenerbahçe'ye sıcak bakan Paul Pogba, transferin son gününe kadar Ali Koç ve arkadaşları tarafından takıma katılmaya çalışılacak.