Transferin en aktif takımlarından biri olan Fenerbahçe'de çalışmalar sürüyor. Sarı lacivertliler artık son aşamaya geldi.


Defansı sağlama almak isteyen Fenerbahçe'de yine Portekizce konuşabilen bir isme gidildi. Jorge Jesus ile başlayan Portekiz rüzgarında Joao Pedro, Lincoln, Willian Arao ve Bruma takıma dahil edilmiş, Gustavo Henrique ile de anlaşmaya varılmıştı. Şimdi de bir takviye daha gündemde. Sol bek ve stoper oynayabilen Luan Peres listeye dahil edildi. Deneyimli çalıştırıcının Flamengo'da görev aldığı sürede takımda bulunan 28 yaşındaki futbolcu Santos forması giyen deneyimli oyuncu için girişimler başladı.


luan-perez

MARSİLYA'DA 50 MAÇA ÇIKTI

Fenerbahçe'nin gündeminde olan Gustavo Henrique ile o dönemde Santos'ta takım arkadaşı olan Brezilyalı Luan Peres, 2021-22 sezonunda Marsilya'ya transfer olmuştu. Fransız kulübüyle Haziran 2025'e kadar sözleşmesi olan 1994 doğumlu futbolcunun 7 milyon Euro’luk bir piyasa değeri bulunuyor. Geçen sezon Marsilya'da 50 resmi maça çıkan ve 22'sinde sol bek, 28'sinde sol stoper oynayan Brezilyalı savunmacı, 3 asist yapmıştı.