Bu sezon Süper Lig ve Avrupa'da başarılı bir performans sergileyen Fenerbahçe'de çok sayıda oyuncu Avrupa'nın önemli takımlarının listesine girdi. Ferdi Kadıoğlu da onlar arasında bulunuyor. Genç oyuncunun babası, transfer hakkında açıklamada bulundu.

NEC Nijmegen'den geldiği günden bu yana yetenekleri ile ön plana çıkan ve buna mücadele ile fizik kapasitesi de ekleyen Ferdi Kadıoğlu transferin de gözdesi haline geldi. Şu anda takımın en önemli futbolcularından biri olmayı başaran gurbetçi oyuncu hakkında uzun süredir Avrupa ekiplerinin ilgisi vardı. Ferdi'nin babasından İtalya ile ilgili açıklama geldi.

Napoli ve Milan istiyor

Corriere dello Sport'un haberine göre Ferdi Kadıoğlu'nun babası Feyzullah Kadıoğlu oğlunun dev takımlarının listesinde olduğunu açıkladı. Baba Kadıoğlu "Napoli ve Milan, oğlum için temasa geçti" diyerek transferin haberini verdi. 

Fenerbahçe'den dev transfer hamlesi! Fenerbahçe'den dev transfer hamlesi!


 

20 milyon Euro bonservis

Geçtiğimiz günlerde Fransız ekibi Rennes'in Ferdi Kadıoğlu için Fenerbahçe'ye 10 milyon euroluk bir teklifte bulunduğu yazılmıştı. Fenerbahçe'nin miktarı çok az bulduğu ve  Ferdi Kadıoğlu için beklentisinin en az 20 milyon Euro seviyelerinde olduğu belirtiliyor.