Katar'da düzenlenen Dünya Kupası nedeniyle verilen araya ezeli rakibi Galatasaray'ın 2 puan önünde lider giren ve Avrupa macerasına da devam eden Fenerbahçe'de takviye yapılması konusunda çalışmalar sürüyor. Sarı lacivertlilerin gündemindeki Nino ve Martinelli için ise Fluminense'deki bir gelişme engel olarak gözüküyor.


Nino'da rakip var

Jorge Jesus'un raporu doğrultusunda hareket edecek olan Fenerbahçe'nin gündemindeki isimlerden biri Nino'ydu. Gustavo Henrique'yi getiren Kanarya eski sevdasından vazgeçmiş durumda değil. Ancak yıldız oyuncu için Trabzonspor'un da devrede olduğu ve araştırma içerisinde.

nino fener


 

Zajc yerine Martinelli

Sezon sonu kontratı tamamlanacak olan Miha Zajc'ı göndermek isteyen sarı lacivertlilerde orta sahaya da takviye yapılmak isteniyor. Öne çıkan isimlerden biri de Matheus Martinelli Lima. 21 yaşındaki oyuncu bu sezon çıktığı 54 maçta 2 gol atıp 6 da asist yaptı. İstikrarlı yapısı ile de iştah kabartıyor.

Matheus Martinelli Lima


Seçim engeli

Fenerbahçe'nin istediği iki isim için Fluminense'deki seçim heyecanının şu an önünde set olduğu öğrenidli. Bugün mevcut başkan Mario Bittencourt ile birlikte Marcelo Souto ve Rafael Rolim'in katıldığı oylama bugün sonlanacak ve yeni yönetim belirlenecek. Görev dağılımının yapılacağı kulüpte en azından devre arasına kadar transfer gündeminin ele alınmayacağı öğrenildi.