Fenerbahçe, Arda Güler gibi yeni yetenekler çıkarmak istiyor. Fenerbahçe U13 takımında Arda Güler'i anımsatan oyuncunun olduğu ifade edildi.

 Arda Güler gibi yetenekli isimleri yetiştirmeyi ve bulmayı amaçlayan Fenerbahçe'de dikkat çeken birisi var.

Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle Adana Demirspor Fenerbahçe canlı izle ligtv şifresiz 2 Şubat 2023 netspor kralbozguncu canlı maç izle

Oyuncunun ado Ahmet Aydın... Ahmet Aydın daha 13 yaşında ve U13 Takımı'nın 10 numarasını terletiyor. Alt yapı hocalarının, çok yetenekli olarak ve fiziksel bakımda gelişmesi durumunda tüm dünyanın sözünü edeceğini düşündüğü Ahmet, Ekim 2022'de Almanya'da gerçekleştirlen International U13 Charity Masters Turnuvası’ndaki sergilediği performansıyla turnuvanın ‘En İyi Orta Saha’ futbolcusu olarak seçilmişti.

Futbolcualrın gelişimine dair beslenme ve eğitimleri üzerine birçok konuda bir hayli titiz olan Fenerbahçe Akademisi'ne de A Takım'ın oyuncuları da destek veriyorç Fırsat oldukça Arda ÜGler haricinde Altay, İrfan Can Kahveci ve Mert Hakan Yandaş gibi oyuncuların alt yapıya ziyaretler gerçekleştirerk gençlerle biraraya geldikleri ve genç yıldız adaylarına krampon hediye ettikleri ifade  edildi. (fanatik)