Fenerbahçe'de transfer tam gaz devam ederken, yeni teknik direktörle ilgili sürpriz bir adım atıldı. Sarı Lacıvertli kulüp bundan tam 3 gün önce yeni teknik direktörüyle anlaştı ve bizden haber bekle dedi. Fenerbahçe yeni teknik direktörü kim olacak? Ali Koç Fenerbahçe yeni teknik direktörü için verdiği kararı paylaşmak için bekliyor!

Fenerbahçe taraftarı Sergen Yalçın'ı istiyor!

yalc

Jorge Jesus istifa ettiği andan itibaren Fenerbahçe taraftarı Sergen Yalçın'ı istiyor. Neftçi Bakü kulübüyle görüşme yapan Sergen Yalçın'ın da Fenerbahçe'yi çok istediği için karar vermediği de gelen bilgiler arasında. Ancak Fenerbahçe kulübü camiadan olacak dediği bir teknik direktör için camiadan olmayan bir teknik direktörü getirerek adeta taraftarı karşısına alacak gibi duruyor. Taraftarın istediği Sergen Yalçın'la hiç bir görüşme yapılmadığı öğrenildi.

Camiadan olacak dendi ama olmuyor..

Fenerbahçe yeni teknik direktörü camiadan olacak denmişti. Ali Koç bizzat Türk ve fEnerbahçeyi bilen demesi üzerine Aykut Kocaman zaten imkansız olduğu biliniyor. Ersun Yanal'a da teklif gitmemiş. Volkan Demirel Hatayspor için retederken, Emre Belözoğlu ile hiç bir görüşme yapılmamış. Hac görevini yerine getiren İsmail Kartal Mekke'de olduğu için de görüşme yapılmamış.

Fenerbahçe Abdullah avcı ile görüştü!

avci-1

Fenerbahçe teknik direktörlük için bundan 4 gece önce Abdullah Avcı ile görüştü. Tüm konuların konuşulduğu ve yüksek ihtimalle anlaşıldığı Abdullah Avcı için son kararı yönetim ekibi ve Ali Koç verecek ancak Abdullah Avcı ve Fenerbahçe yönetimi son sözleri gündeme bomba gibi düştü. Levent Ümit Erol, LÜE TV kanalında Abdullah Avcı'nın kararının bayramın 2. günü verileceğini duyurdu.

Abdullah Avcı Bayramın 2. günü açıklanabilir!

Fenerbahçe ile Abdullah Avcı görüşmesinde gelen bilgilere göre hemen hemen anlaşıldığı öğrenildi. Abdullah Avcı'ya son söz olarak Bayramın 2. günü kararımızı verip açıklayacağız yorumu yapıldı. Abdullah Avcı'da buna olumlu baktı ve şimdi kararın açıklanması bekleniyor.

Abdullah Avcı Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olur mu?

Abdullah Avcı Fenerbahçe imzası için taraftar durmak bilmiyor. Bu sabah da dahil olmak üzere Abdullahavcıfeneregelemez, avcıfenere gelemez sözleri Twitter'da şu an en popüler konularda 1. sırada yerini aldı. Ali Koç Abdullah avcı'yı getirebilir mi bekleyip göreceğiz.

Abdullah Avcı olmazsa bayramın 2. günü İsmail Kartal açıklanır!

isokar

Bir kulis bilgisinde eğer Ali Koç Abdullah avcı'da geri adım atarsa Bayramın 2. günü Fenerbahçe yeni teknik direktörü İsmail Kartal olarak açıklanacağı kamuoyunda biliniyor.