Defans hattına yapacağı takviye konusunda yoğun temaslarda bulunan Fenerbahçe kararını verdi. Daha önce yetiştiği kulüp olan Trabzonspor'un yanı sıra Beşikta ve Galatasaray'ın da istediği samet Akaydın çubuklu formayı giyecek. Adana Demirspor'un kalecisi Ertaç Özbir, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu.


Umarım hayırlısı olur

33 yaşındaki file bekçisi, adı Fenerbahçe ile anılan Samet Akaydın'ın durumunun sorulması üzerine, "Savunma ile iletişimizmi bu zamana kadar gayet güzeldi. Samet'in bir transferi söz konusu. İnşallah onun hakkında hayırlısı olur, güzel işler olur. Hem kulübümüz hem de Samet hakkında hayırlısı olur" ifadelerini kullandı.


samet-akaydin


Güzel işler başardık

Takım olarak güzel işler yaptıklarını söyleyen Ertaç Özbir, "Çocuklar da gerçekten bazı şeyleri hak etti. Tayyip Talha da Beşiktaş'a gitti. Güzel işlere imza attık hep beraber. Bir şeyleri başarmak için beraber hareket ettik. Aynı anda aynı şeyleri düşündük. Aynı şeyleri yaptığımızda da göze batan ve hoş futbolla, iki kardeşimizi yollama gayretindeydik. Tayyip Talha gitti, inşallah bu sene de Samet'in senesi olur" ifadelerini kullandı.