Ocak ayında forvete yapacağı takviye ile gücüne güç katmayı hedefleyen Fenerbahçe'nin gündemindeki ilk isim Memphis Depay. Eğer Hollandalı oyuncudan istenen sonuç elde edilemezse 2 alternatif daha belirlendi.

Joao Pedro'nun uzun süreli olma ihtimali bulunan sakatlığı sonrasında forvet arayışlarına başlayan Fenerbahçe'de birçok isim gündeme gelmeye devam ediyor. Sarı lacivertliler kısa süre içerisinde temaslarına başladığı isimler arasında Peter Olayinka ve Alfred Morelos da var. Ancak iki oyuncu da yıldız ismin alternatifi konumunda.

Arda Güler için teklif yapmaya hazırlanıyorlar! Arda Güler için teklif yapmaya hazırlanıyorlar!


Liste başı Depay

Galatasaray'ın da devrede olduğu Memphis Depay'ın kontratının sona erecek olması nedeniyle ocak ayında istediği takımla görüşme hakkı bulunuyor. Ancak ocak ayında satın alma gerçekleşirese bonservis ödenmesi gerekiyor. Oluşan boşluğu doldurmak amacında olan Kanarya'nın Hollandalı yıldız için ödeme yapabileceği konuşuluyor. Ancak olumsuz sonuç alınırsa diğer isimlerle görüşülecek. Fenerbahçe'nin adayları arasında Rangers forması giyen Alfredo Morelos ve Slavia Prag’ın yıldızı Peter Olayinka’nın olduğu da öne sürüldü.