Ali Koç'la yapılan uzun görüşmeler sonrası anlaşma sağlanmadığı, 7'de 70'e tüm Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği Arda Güler gidecek mi kalacak mı sorusu yanıt arıyor. Ancak ARda Güler'le ilgili gelen haberler Fenerbahçe taraftarını mutlu edecek gibi görünmüyor!

Arda Güler yuvadan uçuyor!

Tüm Fenerbahçe taraftarının kalmasını istediği, ancak yavaş yavaş 1 sezon da kalmıyorsa diyerek isyan bayrağını çektiği Arda Güler kararını çoktan vermiş. Son dakika gelen bilgilere göre İtalyan devi Arda Güler'le anlaştığı iddia ediliyor. İlk defa resmi bir yazı olarak son dakika Fenerbahçe'ye yazı geldi. İşte Arda Güler'in muhtemel gideceği takım!

Son Dakika Milan Arda Güler'i renklerine bağlıyor!

Son dakika olarak verilen haberde, Milan ARda Güler ile resmi görüşmelerde bulunmak için Fenerbahçe kulübüne yazı yolladığı öğrenildi. Milan tatilde olan Arda Güler'i ikna ettiği ve resmi transfer görüşmeleri için böyle bir yazı yazdığı öğrenildi. 

Arda Güler 17 milyon Euro'ya gidiyor!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un Arda Güler ve ailesine yeni bir sözleşme imzalatmak istediği ve serbest kalma maddesini de 40 milyon Euro civarını çekmeyi istediği bir sözleşme teklif ettiği biliniyor. Ancak Arda Güler'in bu teklife yanaşmadığı ve 17 milyon Euro serbest kalma maddesinin geçerliliğini korduğu için Ac Milan kulübünün bu parayı peşin olarak verip Arda Güler'i renklerine katacağı öğrenildi.

Arda Güler borçlu gider yorumları!

Tüm Fenerbahçe taraftarının Arda Güler'in takımdan ayrılmasıyla takıma borçlu olacağını ve böyle bir ayrılık istemediklerini ifade ediyorlar. Ancak Arda Güler'in başkanın tüm cabalarına rağmen Fenerbahçe'den ayrılacağı bu resmi teklifle kesin gözüyle bakılıyor.