Fenerbahçe Nicolas Dominguez ve Krunic transferinde kitlendi. Fenerbahçe'ye bir iyi bir kötü haber geldi. Sarı Lacıvertlilerin merakla beklediği Nicolas Dominguez ve Krunic transferinde öyle bir çıkmaza girdi ki. Fenerbahçe yönetimi de sevineceğine üzeleeciğine karar veremiyor!

Fenerbahçe'ye bir iyi bir kötü haber!

Fenerbahçe Nicolas Dominguez ve Krunic transferinde çıkmaza girdi. Transferin ilk gününden itibaren gelip gelmeyeceği merak edilen Nicolas Dominguez ve Krunic son dakika gelişmesi yaşanıyor. Ancak Fenerbahçe iki isimden birini renklerine katmaya çok yakın.

En çok Nicolas Dominguez isteniyordu!

Fenerbahçe transferin ilk gününden itibaren Nicolas Dominguez renklerine bağlamak istiyor. Ancak Nicolas Dominguez için devreye Milan kulübü girdi. Nicolas Dominguez'de Milan'a transfer olmak istiyor. Ancak Nicolas Dominguez'in Milan'a transferi için şart ise Fenerbahçe'yi üzüyor.

Krunic satılırsa Nicolas Dominguez Milan olacak!

Milan kulübü, Krunic'i satarsa yerini Nicolas Dominguez ile dolduracak. Eğer Krunic, Fenerbahçe'ye gitmeye ikna olursa, Milan orayı Nicolas Dominguez ile dolduracak. Fenerbahçe Krunic'i renklerine bağlarsa Nicolas Dominguez Milan forması giyecek.

Nicolas Dominguez Milan'ı bekliyor!

Son dakika gelen habere göre, Nicolas Dominguez tercihi Milan'dan yana kullanacak. 13 milyon Euro'luk Fenerbahçe teklifini kulüp kabul etse de Fenerbahçe oyuncuyu ikna edemedi. 

Fenerbahçe Krunic'i renklerine bağlarsa  kendi elleriyle Nicolas Dominguez Milan'a vermiş olacak.