Forvette Dzeko, Umut Nayir ve Batshuayi gibi yıldızları bulunan Fenerbahçe'ye gol makinesi önerildi. Transfer döneminin en gözdesi ve Trabzonspor'u da isteyen yıldız isim için Fenerbahçe'ye haber geldi!

Batshuayi tekliflerler var!

Suudi Arabistan tekliflerini ilk sporundibi.com aracılığıyla okuyan okurlarımıza şimdi de Batshuayi yeni teklifler geldi. Özellikle Suudi Arabistan'da yaşamak istemediğini dile getiren ve İstanbul'da kalmak isteyen Batshuayi için ciddi 2 İtalya kulübü devreye girdi. Batshuayi, İtalya'da oynamaya sıcak bakıyor. Bu sebeple Fenerbahçe Batshuayi ayrılması durumunda alacağı gol makinesi belli oldu!

Batshuayi giderse o gelecek!

Menajerler aracılığıyla kendi ismiyle Fenrbahçe'de oynamak istediğini dile getiren yıldz oyuncu için Fenerbahçe Batshuayi kararını bekleyeceğini duyurdu.

Alfredo Morelos haber yolladı!

Alfredo Morelos, Fenerbahçe'de oynamak istediği haberini yolladı. Fenerbahçe'ye transfer olmaya sıcak bakan Alfredo Morelos, geçtiğimiz sezon çok sıkı pazarlık yapılmış ancak imza attıralamıştı. Bu sefer gol makinesi lakaplı Alfredo Morelos, kendi aracılığyla Fenerbahçe'de oynamak istediğini duyurdu.

Fenerbahçe ise oyuncuya Batshuayi ayrılmazsa o bölgeye transfer düşünmüyoruz diyerek geçiştirdi.