Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de sakatlığı geçen ve takımla birlikte çalışmalara başlayan Diego Perotti'nin 2 hafta sonra hazır bir şekilde sahalara döneceği ifade edildi.

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de Diego Perotti, tamamen iyileşti ve çalışmalara başladı.

Arjantinli yıldız, arkadaşlarının seviyesini yakalamak için Samandıra'yı adeta mesken tuttu.32 yaşındaki futbolcu, bir an önce sahaya çıkmak için elinden geleni yapıyor.

Portekizli yıldızdan Arda Güler'e videolu mesaj! Portekizli yıldızdan Arda Güler'e videolu mesaj!

Perotti yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Arkadaşlarımın sergilediği gayret ve aldıkları saha sonuçları beni de heyecanlandırdı. Beni artık takımı tribünden ya da televizyon başında izlemek tatmin etmiyor. Onların saha içindeki heyecanına ortak olmak istiyorum" 

Deneyimli futbolcu, biraz daha zamana ihtiyaç duyduğunu belirterek, "Sahaya verimli bir şekilde dönmeyi hedefliyorum. Sakatlık nedeniyle zayıf olan bölgelerimin giderek güçlendiğini hissediyorum. 2 hafta sonra tamamen oynar duruma geleceğimi düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Arjantinli oyuncu bu süreçte takım içindeki ilişkilerini güçlendirdiğini, bir yandan da Spor Toto Süper Lig'deki rakipleri yakından tanımaya çalıştığını söyledi.

Kaynak: Mynet Spor