Başkan Ali Koç, sol beki Brezilya'dan getiriyor. 'Yeni Andre Santos' olarak bakılan futbolcu için Ali Koç görüşmeleri bizzat kendisi sürdürmekte. Başkan, oyun sitili ile Andre Santos'u hatırlatan yıldız ismin menajeriyle iletişime geçti.

Sarı lacivertliler Andre Santos'u 7 milyon euro bedelle Arsenal'e göndermişti. Oyuncu Fenerbahçelilerin içinde ukde kalırken başkan Ali Koç, oyun sitili ile Andre Santos'u hatırlatan Brezilyalı sol bek oyuncusunu Sarı-Lacivertlilere kazandırmak istiyor.

Başkan Ali Koç'un 'Yeni Andre Santos' olarak gördüğü o futbolcu Rubens. Top tekniği ve hücuma yaptığı katkıyla dikkatleri üzerine çeken 21 yaşındaki futbolcu, Atletico Mineiro takımında top koşturuyor. Sarı lacivertliler futbolcunun menajeriyle iletişime geçrken ilk görüşmeden olumlu sonuç aldı.

 Avrupa'da bir takımda oynamak isteyen Brezilyalı sol bek, Fenerbahçe'ye gelmeye dünden razı. Futbolcudan olumlu geri dönüş alan sarı lacivertliler de Atletico Mineiro ile temaslara başladı. Fenerbahçe, Brezilya takımı 1 senelik kontratı bulunan Rubens'in transferinde hızlı davranarak Ocak'ta işi bitirmek istiyor. (Akşam)