Fenerbahçe, 2023-24 sezonu için yeni sponsorluk anlaşması imzaladı. Gedik Yatırım ile yapılan anlaşma ile logosu, Fenerbahçe'nin Süper Lig, Türkiye Kupası ve Avrupa kupaları ön eleme maçlarında konçlarda yer alacak.

11 yıl sonra Fred başardı: En son Caner Erkin yapmıştı... 11 yıl sonra Fred başardı: En son Caner Erkin yapmıştı...

Fenerbahçe ile Gedik Yatırım arasında sponsorluk anlaşması yapıldı. Klüpten yapılan açıklamada, konç sponsorluğu için Gedik Yatırım'la anlaşma sağlandığı belirtildi. 

Sarı-lacivertli takımdan yapılan açıklamada, "Kulübümüz, Futbol A Takımımızın konç sponsorluğu konusunda Gedik Yatırım ile anlaşma sağladı.
 
Gedik Yatırım logosu, 2023-2024 Süper Lig Sezonunda Türkiye Süper Lig,  Ziraat Türkiye Kupası ve Avrupa Kupaları Ön Eleme Maçlarında takımımızın  konçlarında yer alacak.
 
Gedik Yatırım’a ailemize hoş geldin diyor; başarı hikayelerimizin parçası olmalarını diliyoruz.
 
İmza törenine dair detaylar önümüzdeki günlerde resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır." denildi. 

GEDİK YATIRIM HAKKINDA
 
Açıklamada Gedik Yatırım hakkında da bilgiler verildi. Açıklama metninde, "Kurulduğu 1991 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen yatırım kuruluşları arasında yer alan Gedik Yatırım, sermaye piyasalarının gelişmesinde önemli rol oynamıştır. SPK tarafından Geniş Yetkili Aracı kurum yetkisi verilen Gedik Yatırım’ın aracılık hizmetleri, yatırım danışmanlığı, bireysel portföy yönetimi, saklama, halka arz, kurumsal finansman ve araştırma hizmetlerini yatırımcılarına sunmaktadır.
 
Gedik Yatırım 2010 yılında halka açılmış ve pay senetleri “GEDIK” sembolü ile Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Ana ortaklarından Inveo Yatırım Holding (INVEO) de Borsa İstanbul Pay Piyasasında işlem görmektedir. Gedik Yatırım ve iştirakleri, kredi derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından konsolide olarak yüksek düzeyde yatırım yapılabilir kategoride değerlendirilmiştir. Bu kapsamda Uzun Vadeli Ulusal Notu ‘A+ (tr)’ görünümü ise ‘stabil’ olarak belirlenmiştir.
 
Şirket, 32 yıldır yerli ve yabancı fark etmeksizin tüm yatırımcılara deneyimli personeli ve son teknolojinin sunduğu hızlı ve güvenli platformlarda, sürdürülebilir değer yaratma sorumluluğu ile üstün kalitede hizmet sunmaktadır. Sektörde öncü konumda yer alan Gedik Yatırım, yatırımcı odaklı hizmet anlayışını ve yatırımcılarına her zaman beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
 
Faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü ve ülke genelindeki 47 şubesi ve 470’den fazla çalışanı ile sürdüren Gedik Yatırım, sektörde her alanda öncü konumdadır. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) verilerine göre; Gedik Yatırım, sektörde en çok şubesi olan ve sektörde en çok çalışanı olan kurumlardan biridir." ifadelerine yer verildi.