Transfer döneminde Kent ve Dzeko transferiyle hızlı başlayan Fenerbahçe'nin yeni rotası Zaha olmuştu. Fenerbahçe Zaha transferi bitirebilecek mi, Zaha Fenerbahçe forma giyecek mi merak ediliyor. Zaha Galatasaray'da ismi de geçmiş ancak Fenerbahçe ısrarı Zaha'nın Lazio yada FEnerbahçe haricinde bir takımda forma giymeyeceği öğrenilmişti!

Fenerbahçe Zaha transferi son durum!

Fenerbahçe Zaha transferinde her geçen gün farklı bilgiler geliyor. Ancak Zaha'nın transferiyle ilgili bu sabah en net sonuçlara ulaşıldı. Özellikle Zaha'nın menajeri ve abisi Zaha Fenerbahçe transferlerinde son noktayı koydu. İşte fenerbahçe ve Zaha transferlerinin tüm detayları!

Wilfried Zaha 4 kulüp birden istiyor!

Fenerbahçe Wilfried Zaha transferinde 4 kulüp birden varıyı yoğunu ortaya koyuyor. Yine Arabistan ekibi Al-Nassr Zaha'ya 17 milyon Euro yıllık ücret teklif etti. 3 yıllık sözleşmeyle Zaha şu anda 51 milyon Euro imza atması mümkün.

Fenerbahçe'nin ise Zaha'ya teklifi yıllık 5 milyon Euro'dan 2+1 yıllık sözleşme ve 5 milyon Euro imza parası olarak sabah saatlerinde son teklifini iletti.

Crystal Palace anlaşamadığı dediği ücret ise 4.2 milyon euro yıllık maaş ve 5.9 milyon euro imza parası olarak biliniyor.

Lazio ise Wilfried Zaha'nın en çok gitmek istediği ancak en az maaş veren kulübü. Lazio kulübü Zaha için 3.2 milyon Euro maaş ve 3.6 milyon euro imza parası teklif etti!

Wilfired Zaha son teklifleri!

Al Nassrr - 17 milyon Euro

Crystal Palace - 4.2 milyon euro maaş ve 5.9 milyon euro imza parası

Fenerbahçe - 5 milyon euro ve 5 milyon euro imza parası

Lazio - 3.2 milyon euro maaş ve 3.6 milyon euro imza parası

Wilfiried Zaha gönlünde Lazio var ancak..

Zaha, bu sezon Şampiyonlar Liginde oynamak istiyor. Fenerbahçe, Al-Nassr ve Palace otomatik olarak transferde eleniyor. Ancak Lazio Şampiyonlar Ligi gideceği için Zaha transferinde önde. Onlar ise kulüpte en yüksek maaşı 7 yıldır formasını giyen ve kaptan Ciro İmmobile'ye veriyor. İmobile kazandığı para ise yıllık 4.23 milyon euro. Wilfiried Zaha için Lazio son teklifi 3.6 milyon euro güncelleyebildi. Zaha'nın istediği net maaş ise 5.5 milyon euro. Eğer Zaha Lazio seçerse bu UEFA Şampiyonlar Ligi için olacak.

Arabistan'ı istemiyor! 5.5 milyon euro maaş istiyor!

Zaha, Lazio transferinde para yüzünden olmazsa Arabistan'a gitmek istemiyor. Arabistan'da istediği maaşın 3.5 katını vermeye hazır. Ancak Zaha Avrupa'da kalmak istiyor. Eğer Şampiyonlar Ligini diretmezse 5.5 milyon Euro ile Fenerbahçe Zaha transferinde en önde takım olur.

Zaha'nın abisi menajeri Herve Zaha'nın beğendiği yorum olay oldu!

zah

Zaha'nın hem menajerliğini yapan abisi Herve Zaha, "Büyük bir Zaha hayranıyım. Zaha Avrupa'da kalmak istiyorsa Fenerbahçe asla iyi bir seçenek değil. Türklerin yorumlarından etkilenmeyin. Türkle çoğu futbolcuya böyle yorumlar yapıyor" paylaşımı yapan kullanıcıyı beğenmesi Fenerbahçe taraftarını kızdırdı ve Zaha Fenerbahçe için artık imkansız yorumları yaptırdı.