Fenerbahçe'nin Napoli ile başı belada. Önce Elif Elmas, sonra Kim Min Jae. Sırada ise Jorge Jesus'un gelmesiyle performansı neredeyse iki katına çıkan Ferdi Kadıoğlu. Bir süredir adı Napoli ile anılan fakat kesin bir bilgi bulunmayan Ferdi Kadıoğlu transferi ile ilgili en ilginç açıklaması menajeri de olan babasından geldi. 

O'nun için geldiler

Dünya Kupası izninin ardından yeniden çalışmalara başlayan Fenerbahçe, Antalya'da kampa girdi. Bu arada hazırlık maçlarına da start verdi. Alanyaspor ile hazırlık maçı oynayan Fenerbahçe, Alanyaspor'u 4-2 mağlup ederken Ferdi Kadıoğlu da iyi oyunuyla göz doldurdu. Bir süredir Napoli'nin peşinde olduğu söyleyen Kadıoğlu için, mavilerin scout ekibi maçı yerinde takip etti. Son kulis bilgilerine göre scout ekipleri Ferdi için onayı verdi.  

Arda Güler ile de yakından ilgilendiği söylenen Napoli'nin ilk hedefinin Ferdi olduğu öğrenilirken menajerliğini yapan babasından da bu haberi doğrulayacak nitelikte bir ifade geldi. Ferdi Kadıoğlu'nun babası Milan ve Napoli'nin kendileri ile resmen temasa geçtiğini söyledi. Bildiğiniz üzere Napoli, Fenerbahçe'den daha önce Elif Elmas ve Kim Min Jae'yi kadrosuna katmıştı. 

Diğer taraftan Sevilla Galatasaray'a, Napoli de Fenerbaçhe'ye kancayı taktı. Sevilla'da daha önce Galatasaray'dan Fernando'yu ve Marcao'yu kadrosuna katmıştı. İspanyol kulübünün şimdiki gözdesi ise Danimarkalı stoper Victor Nelsson.