Sarı lacivertlilerde sergilediği performansla Avrupa takımlarının radarına giren Ferdi Kadıoğlu'nun adı sık sık İtalyan ekiipleri ile geçse de Almanya'dan da kendisinin transferi için devreye girilmiş durumda. Möncengladbach'ın Ferid Kadıoğlu'nu renkelerine bağlamak istediği ifade ediliyor.

Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe'de oynadığı rolle fark yaratıyor. Milli yıldız sağ bekin yanı sırasında sol bekte de oldukça başarılı bir grafik ortaya koyuyor. Mönchengladbach'ın da transfer için bu durumu çok önemli kıldığı belirtiliyor. 

Alman ekibinde oldukça başarılı bir performans ortaya koyan Ramy Bensebaini'nin sezon sonunda kontratı soan erecek ve kendisinin takımdan ayrılması bekleniyor. Mönchengladbach'ında Luca Netz harcinde bu pozisyon için bir alternatifi kalmamış olacak. Bensabaini'nin yerine ise Ferdi Kadıoğlu hamlesi gelebileceği belirtiliyor. 

Rudy Galetti, Alman ekibinin Ferdi Kadıoğlu'nun durumunu yakından takip ettiği ifade edildi. 2026'da kontratı sona erecek olan milli yıldız için sarı lacivertli kulübün 15 milyon Euro civarında bonservis bedeli talep ettiği belirtildi. (Danatik)