Mehmet Karabilecen, Şampiyonlar Ligi'nde!

Avrupa basketbolunun en önemli organizasyonları arasında yer alan Şampiyonlar Ligi’nde görev yapacak olan hakemler, gözlemciler, teknik delegeler ve mekan yöneticileri bir araya geldi.

Mehmet Karabilecen, Şampiyonlar Ligi'nde!

Geçtiğimiz hafta Salı-Perşembe günleri arasında İsviçre’nin Cenevre ve Lozan kentlerinde düzenlenen organizasyona katılım bir hayli yoğundu.

Hakemler ve teknik delegeler için hakemlik konuları ve oyun protokolleri, oyun operasyonları, dijital strateji, pazarlama, yayıncılık, tabela ve lojistik dahil olmak üzere çok çeşitli konuları kapsayan üç günlük etkinliğe 30 ülkeden toplam 120 profesyonel katılım sağladı.

Buluşma, tüm katılımcıların önceki sezonlardan deneyimlerini ve fikirlerini paylaşmalarını ve BCL ile Sportfive arasındaki son stratejik ortaklığın ardından ilk kez teslim edilecek olan gelecek sezon için yayın prodüksiyonu ve yerinde operasyonlarla ilgili planlamaya başlamalarını sağladı.

Bu büyük organizasyona ise ülkemizden Mehmet Karabilecen, Zafer Yılmaz, Yener Yılmaz, Özlem Yalman, Kerem Baki gibi tecrübeli hakemlerimiz katıldı.

Öte yandan Türkiye Basketbol Ligi başhakemimiz 2018-2019 sezonundan bu yana Şampiyonlar Ligi’nde görev yapan Mehmet Karabilecen turnuvanın en önemli hakemleri arasında yer alıyor.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER