Beşiktaş'ta tranferde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Beşiktaş transferde 3 isme birden imza attırmaya hazırlanıyor. Siyah beyazlı ekip resmi olarak 3 yıldızı birden açıklayacağı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz sezona teknik direktör faciasıyla başlayan ve sezonun ortasında Şenol Güneş'i getirerek hem derbileri kazanan hem en çok puan toplayarak şampiyonluğun bu sezon en büyük adayları arasında yer alması beklenen Beşiktaş transferde şov yapmaya hazırlanıyor. Şenol Güneş'in istediği 3 yıldız isim için imza aşamasına gelindiği öğrenildi.

Beşiktaş transfere başlıyor!

Sezonu 3. sırada bitiren Beşiktaş yeni sezonun en iddialı takımı olmak istiyor. UEFA konforens ligine katılmaya da hak kazanan Beşiktaş'ta yeni sezon kadrosuna flaş transferle devam edecek. Şenol Güneş'in de çok istediği 3 isimle sözleşme imzalanma aşamasına gelindiği öğrenildi.

5 transfer yapacak 3'ü hazır!

Beşiktaş bu sezon kadrosunu koruyarak 5 transferle transfer sezonun kapatmak istiyor. Beşiktaş stopere dünyaca ünlü bir isim, orta sahaya bir transfer, forvete bir transfer ve iki kanata birer transfer yaparak sezonu kapatacağı öğrenildi. 

Yusuf Yazıcı Beşiktaş'a

ysf

Şenol Güneş, Beşiktaş'ta yine aynı taktikle gidecek. Şenol Güneş eski oyuncusu da olan Yusuf Yazıcı'yı çok istiyor. Daha önce Burak Yılmaz ve Cenk Tosun'da olduğu gibi Yusuf Yazıcı'yı eski günlerini döndürmek için çaba sarfedecek.

Lille sözleşmesini feshedecek!

Montella'nın sözleşmesinde özel madde Montella'nın sözleşmesinde özel madde

Yusuf Yazıcı Lille olan sözleşmesinde Türkiye'de başka bir takıma satılıp yada kiralanacağında 20 milyon Euro tazminat maddesi bulunuyor. Bu sebeple Yusuf Yazıcı'nın sözleşmesini feshetmeden Beşiktaş trasnferi duyuramıyor. Yusuf Yazıcı ve Lille kulübü sözleşmeyi feshedip etmez imzayı atacak. 

Beka Beka ve Djiku Beşiktaş'a

bj

Beşiktaş transfer döneminde anlaştığı ilk isim Strasbourg ile sözleşmesi biten Djiku transferi. Djiku ile Beşiktaş anlaşma noktasına geldi ve Beşiktaş'ın kampına katılacak ilk isim olacak.

Beşiktaş'ta Djiku gibi Beka Beka'nın da transfer ibitti. Beka Beka Şenol Güneş'in son onayı sonrası İstanbul'a davet edilecek. beşiktaş Beka Beka içinn Nice kulübüne 1 yıllık kiralık ücreti ödeyecek.

Beşiktaş'ta Beka Beka, Djiku ve Yusuf Yazıcı'yla beraber 3 isim sözleşme  yapmaya hazır bir durumda.

Beşiktaş'ta Coutinho teklif var!

coit

Beşiktaş Aşbaşkanı Emre Kocadağ'ın İspanya, İngiltere ve Almanya'da oynamış 10 numara pozisyonunda yıldız için görüşmeler sürüyor dediği isimde Phhillippe Coutinho'dan başkası değil. Aston Villa kulübünün kadroda düşünmedi Coutinho için Beşiktaş satın alma opsiyonulu kiralama teklifi yaptığı ve son kararını kulübün vermesi için bekleyişe geçtiği öğrenildi.

Toko Ekambi'de imzaya çok yakın!

ekam

Beşiktaş Kamurunlu forvet Karl Toko Ekambi içinde sözleşmeye yakın bir diğer oyuncu. Lyon'dan REsnnes'e kiralanan oyuncunun an itibariyle sözleşmesi elinde. Bonservisi elinde olduğu için Toko Ekambi Beşiktaş'ın istediği üzeri İstanbul'a gelip görülme yapacak. Ekambi transferi de Şenol Güneş'in son onayını bekliyor.