Joao Pedro’nun sakatlığının ardından Fenerbahçe’de forvet transferi gündeme geldi. Sarı-Lacivertliler, bu pozisyon için çalışmalarına devam ederken en uygun oyuncuyu trnasfer etmek için harekete geçti.

Fenerbahçe'nin radarına son olarak Antalyaspor'un yıldızı Haji Wright girdi. Antalyaspor’da sergilemiş oldığı performansla tüm dikkatleri çeken 24 yaşındaki golcü, ABD Milli Takımı ile Dünya Kupası’nda da ye aldı. Wright, Akdeniz ekibi ile ile forma giydiği 47 karşılaşmada 24 gol sevinci yaşayıp, 3 de gol pası verdi.

Süper Lig’de kendisini kanıtlaması ve daha 24 yaşında olması, sarı lacivertlilerin transfer için harekete geçmesinin en önemli etkenlerinden biri. Fenerbahçe'nin, futbolcuya olan ilgisini Antalyaspor Yönetimi’ne bilrdiği ifade edildi. Kırmızı beyazlı yetililer, pazarlıklara 10 milyon Euro’luk istekle başladı. Srı lacivertliler ise bu bedeli aşağı indirmenin seçeneklerini arıyor. Fenerbahçe'nin, Wright için bir sonraki satıştan pay önerisinyle Akdeniz ekibini ikna etmeye çaba sarf ettiği kaydedildi.

Jorge Jesus’un, ABD’li golcü futbolcuyu beğendiği ve oyun tarzına uyacağı yönünde rapor verdiği de ifade edildi. (Fanatik)