Fenerbahçe'de birçok pozisyonda oynayabilen Milli oyuncu Ferdi Kadıoğlu Avrupa takımlarının dikkatini üzerine çekiyor.

Sarı lacivertli takıma Ferdi Kadıoğlu için resmi teklifin Fransa'nın Rennes takımından geldiği ifade edildi. Teknik direktörün Jorge Jesus'un değişilmez oyuncularından biri olan Ferdi Kadıoğlu için gelen 10 milyon euroluk teklif, yönetim aldığı net karar ile geri çevirildi.

Ferdi Kadıoğlu konusunda hemen hemen her gün yeni bir transfer gelişmesi gündeme geliyor. En başta İtalyan ekipleri Inter ve Napoli olmak üzere diğer Avrupa kulüplerinin transfer listesinde bulunduran Ferdi için Sarı-Lacivertliler'e resmi bir teklifin geldiği aktarıldı.

Sezon başında Koreli defans futbolcu Kim Min Jae transferi için uzun süre Fenerbahçe ile sıkı pazarlıklar içerisinde yer alan Rennes'in bu defa Ferdi Kadıoğlu için sarı lacivertlilerin kapısını çaldığı ifade edildi. Avrupa Ligi'nde bu sezon Fenerbahçe ile aynı grupta da olan Fransız takımın Ferdi Kadıoğlu için 10 milyon Euro'luk teklif sunduğu belirtildi. Fakat elde edilen haberlere göre; sarı lacivertlilerin rakamı çok az bulduğu için teklif hiç düşünmeden kabul etmediği ifade edildi. Yönetimin şimdilik Ferdi Kadıoğlu için rakam belirtisinin en az 20 milyon Euro civarlarında olduğu kaydedildi. (Akşam)