Arda Çakmak'tan Yönetime Çağrı !

Gençlerbirliği Kulübü Başkanlığı'na aday olan Arda Çakmak ve ekibi, mevcut yönetimin genel kurulu bir an önce toplamasını istedi.

Arda Çakmak'tan Yönetime Çağrı !
Gençlerbirliği Kulübü Başkanlığı'na aday olan Arda  Çakmak ve 9 kişilik ekibi, mevcut yönetimin genel kurulu toplaması yönünde  uyarıda bulundu.

"Polemiği bırakın, olağan genel kurulu toplayın" başlığıyla yapılan  yazılı açıklamada, "Gereksiz polemiklerin, şahsi suçlamaların yapılan büyük  yanlışları, herkesin farkında olduğu olguları görünmez kılmasına izin  vermeyeceğiz" denildi.

Gençlerbirliği'nin, duayen başkanı İlhan Cavcav'ın isminin verildiği  sezonda küme düştüğü hatırlatılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Yıllarca unutulmayacak bu başarısızlık Gençlerbirliği'nin yıllarca  birikmiş öz kaynaklarının neredeyse sıfırlanması pahasına yaşandı. Daha ekim  ayında şu yaşananları öngörüp, kulübü olağanüstü genel kurula götürmek  isteyenler, kaydedilen yeni üyelerle engellendi. Sözleşmeli futbolculardan kimi annesinin hastalığını bahane ederek ülkesine kaçtı, bir başkası ayda 80 bin lira almasına rağmen yabancı sınırlamasına takıldığı ve başka bir takıma transfer  edilemediği için Beştepe Tesisleri'nde vakit geçirdi. Hiç bir transfer, hiç bir  ciddi planlamanın sonucu olarak yapılmadı."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER