Bu Takım Benimle Beraber Seneye Süper Lig'e Çıkacaktır !

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Murat Cavcav, 1. Lig'e düşen Ankara ekibinin seneye tekrar Süper Lig'e çıkacağını söyledi.

Bu Takım Benimle Beraber Seneye Süper Lig'e Çıkacaktır !
Takım olarak hak etmedikleri bir sonuçla ligi tamamladıklarına dikkati  çeken Cavcav, yaptığı yazılı açıklamada, son dönemde yaşananlara tepki gösterdi.
Açıklamasında, "Emeklerimizin karşılığını alamadık" diyen başkan  Cavcav, şu ifadeleri kullandı:

"Nasıl bir sene evvelki başarıya sahip çıktıysak, bu üzüntü veren  sonuca da sahip çıkıyor ve gereken her tahlili yapıyoruz. Her şeyi masaya  yatırdık. Fakat size sözüm olsun ki benim başkanlığımda 1. Lig'e düşen bu takım,  yine benimle beraber seneye Süper Lig'e çıkacaktır. Geçmişi doğru analiz ederek,  çok daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Aslanlar gibi, tüm gücümüzle  mücadele edeceğiz. Bu üzüntüyü biz gönlümüze hapsedecek, unutmayacağız. Ama ahdım  olsun siz sevgili taraftarlarımıza unutturacağız."

Açıklamada, taraftarların tepkisini anladığını ve saygıyla  karşıladığını dile getiren Cavcav, "Kulübümüzün parasının bittiği, koskoca bir  yalandır. Allah'a şükür paramız vardır, borcumuz da yoktur. Usulsüz hiçbir ödeme  yapılmamıştır, hiçbir ödeme aksatılmamıştır. Aksini iddia edene hodri meydan.  Kaçak, göçek konuşmasın, belgeleriyle açsın davasını, iddiasını ispatlasın. Kimse  merak etmesin, kulübümüz güçlüdür ve bu güçlü kulüp kimseye yem olmayacak,  borçlandırılarak bataklığa sürüklenmeyecektir." ifadelerine yer verdi.
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Cavcav, planlarını yaptıklarını ve  çalışmalara başladıklarını belirterek, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Bu safsatalara harcayacak daha fazla vaktimiz yok. Benim tüm enerjim  ve emeğim sevgili kulübümüze adanmıştır. Çok daha güçlenerek Süper Lig'e tekrar  çıkacak, orada da aslanlar gibi mücadele edeceğiz. Güçleneceğiz, başaracağız,  bomba gibi geri döneceğiz Süper Lig'e. Biz başımızı bu yola koyduk, bu bizim  davamızdır, vazgeçmeyeceğiz."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER