Eski Fenerbahçeli yıldız sürpriz bir transfere imza attı.

Eski Fenerbahçeli yıldız Josef De Souza 3 aylığına ülkesinin Vasco de Gama takımına transfer oldu.

Eski Fenerbahçeli yıldız sürpriz bir transfere imza attı.

Futbol hayatını Suudi Arabistan’ın Al Ahli takımında devam ettiren Josef de Souza, futbol literatürüne geçecek bir ‘transfer’e imza attı. Yaşadığı sakatlığın ardından Paris’te ameliyat olan ve aylarca sahalardan uzak kalması beklenen Brezilyalı futbolcu, eski kulübü Vasco da Gama’nın yolunu tuttu.
Sadece idmana çıkacak

Al Ahli ile Vasco da Gama arasındaki sözleşmenin kiralık olduğu ve üç aylık bir süreyi kapsadığı ortaya çıktı. Bu süre boyunca maaşı Suudi Arabistan tarafından ödenecek olan ve Brezilya ekibiyle idmanlara çıkacak olan eski Fenerbahçeli futbolcu Josef, anlaşmaya göre Vasco da Gama’nın resmi maçlarında forma giyemeyecek.
Üç ay süreye ihtiyacı var
Bu sürenin sonunda geri takımına dönecek olan Brezilyalı futbolcu, Al Ahli’nin yaz kampına katılacak. Doktorların ‘Rehabilitasyon için üç ay süreye ihtiyacı var’ dediği Josef de Souza, ülkesinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek “Vasco bana kapılarını açtı, Al Ahli de anlayış gösterdi. Bu iyileşme sürecinin ne kadar süreceğini kesin olarak bilmiyoruz. Ancak en az bir 30 günü var gibi görünüyor” dedi.(Skorer)

Skorer

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 19:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER