Fenerbahçe Efsanesi Pierre van Hooijdonk'dan Phillip Cocu Yorumu

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından Pierre van Hooijdonk, Fenerbahçe'nin takımın başına Phillip Cocu'yu getirmek istemesi üzerine bir takım açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Efsanesi Pierre van Hooijdonk'dan Phillip Cocu Yorumu

Fenerbahçe’nin efsane isimleri arasında yer alan Hollandalı eski futbolcu Pierre van Hooijdonk, Fenerbahçe'nin teknik direktörlük koltuğuna getirmek için Phillip Cocu ile görüşmeleriyle ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

Hooijdonk'tan Cocu sözleri!

Fenerbahçe, teknik direktörlük koltuğu için PSV Eindhoven’ı çalıştıran Phillip Cocu ile anlaşma sağladı. Konuyla ilgili Hollanda’nın NOS kanalına açıklamalarda Van Hooijdonk, “Cocu sözleşmesine sadık kalan biridir ancak kendisine böyle bir şans geldiği için bunu değerlendirmeye çalışması normal” ifadelerini kullandı.


Cocu'ya uyarı: "4 maç kaybettiğin anda..."

Efsane oyuncu Hooijdonk, Phillip Cocu’ya uyarılarda bulunmayı da es geçmedi: “Fenerbahçe gerçekten çok büyük bir kulüp. Birçok imkanları var. Ama aynı zamanda 4 maç kaybettiğiniz anda hemen evinize de dönebilirsiniz. Geçen sezon lig ikinciliği ve kupa finaliyle birlikte normal bir sezon geride kaldı. Phillip için kazanılacak çok şey var.”

Kaynak - Ajansspor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER