Giresun Derelispor'un yeni başkanı belli oldu!

Giresun Derelispor'un yeni başkanı belli oldu.

Giresun Derelispor'un yeni başkanı belli oldu!

İş adamı Murat Şahin, Giresun Derelispor'un tek liste gerçekleştirilen genel kurulunda katılımcıların oy çokluğu ile 3 yıllığına Giresun Dereli Spor başkanı olarak seçildi.

2009 yılından bu yana özel diş sektöründe büyük başarılara imza atan Murat Şahin yakın zamanda İstanbul Kaynarca'da Türkiye'nin en büyük diş hastane projesini hayata geçirdi. Sporun barış, kardeşlik ve sevginin bir arada yaşandığı ve toplumun her kesimini bir araya getiren sosyal bir bağ olarak tanımlayan iş insanı Murat Şahin başkanlık sürecinde kendi yetiştiği şehrin takımına ve gençlerine fayda sağlayacağını belirtti.

Yeni başkan Murat Şahin'in yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Spor, kişileri stresten uzaklaştırarak keyifli anlar yaşamalarını, rahatlamalarını ve mutlu olmalarını sağlayan bir faaliyettir. Spor, motivasyon, mücadelecilik, stratejik düşünme, rekabet, dayanıklılık gibi yetiler kazandırıyor. Sosyal bağları güçlendirmek, zihinsel ve fiziksel olarak güçlenmek için her gencin spor yapmasını istiyorum. Bu konuda hem genclerimizi spora teşvik etmek hem şehrimizin tanıtılması ve genclerimizin yeteneklerini ortaya çıkarıp, takımızın üst liglere çıkmalarını sağlayacağız.

Çıktığımız bu yolda hedefimiz şehrimizin gencleriyle adım adım yükselmek olacak.''

Sporundibi.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER