Hasan Çavuşoğlu'nun virüse karşı doğal yaşamı.

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, koronavirüs nedeniyle zamanını bahçelerinde geçirmeye başladı. Çavuşoğlu mahsulleriyle ilgilenirken , iş makinesinin başına geçerek arazisini düzeltti.

Hasan Çavuşoğlu'nun virüse karşı doğal yaşamı.

 Doğal yaşamı ile dikkat çeken  Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, liglere koronavirüs nedeniyle ara  verilmesinin  ardından kendi arazisinde yetiştiricilik yaparak zaman geçiriyor.

Çiftçi bir aileden gelen Çavuşoğlu, toprağa dokunmazsa stres atamadığını söyledi. Hasan Çavuşoğlu, koronavirüs uyarılarını dikkate alarak gerekmediği sürece evden çıkmadığını, çıktığında ise arazilerinde doğayla iç içe olduğunu söyledi. Doğal yaşamın kendisi için önemli olduğunu belirten Çavuşoğlu, “Bugün arazide buldunuz beni. Şu anda gördüğünüz gibi burada bahçe çalışması var. İnşallah önümüzdeki günlerde buraya çok güzel bir muz serası yapacağız. Biz dünyaya gözümüzü açtığımızdan bu yana hayata tarımla, toprakla, hayvancılıkla başladık. Gördüğünüz gibi hepsi aynı şekilde devam ediyor. Toprağa ayağımız basmazsa, biz yapamayız. Vazgeçemeyeceğimiz en önemli şey, bağ bahçe işleri. Ben de severek yapıyorum. Burada iş makineleri de var. Zaman zaman burada makineye çıkıp operatörlere, 'Siz bir çay için' ya da 'Siz biraz dinlenin' diyorum. Keyifli de oluyor. Bazen kamyona çıkıyorum, bazen de diğer makinelere çıkıyorum. Hem vakit geçiriyoruz hem de işlerimizin başında duruyoruz" diye konuştu.

Kaynak:DHA

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER