İşte Abdullah Avcı'nın yeni adresi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ile yollarını ayıran teknik direktör Abdullah Avcı ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Azerbaycan Milli Takımı için tecrübeli teknik adam Avcı ile görüşme yapıldığı ortaya çıktı. Abdullah Avcı, Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçerse Siyah Beyazlı ekip maddi olarak bir yükten kurtulmuş olacak.

İşte Abdullah Avcı'nın yeni adresi

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevi uzun sürmeyen Abdullah Avcı ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Abdullah Avcı'ya Azerbaycan'dan teklif geldiği öne sürüldü.

Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçmesi için Azeri yöneticiler 56 yaşındaki tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı ile bir görüşme gerçekleştirdi. Azerbaycan Futbol Federasyonu yetkililerin deneyimli teknik direktör ile görüşmek için Türkiye'ye geldiği ifade edildi.

Siyah Beyazlı ekipten ayrıldıktan sonra şuan boşta olan Abdullah Avcı'nın, Azerbaycan Futbol Federasyonu'nun yetkilileri ile gerçekleştirdiği görüşmede olumlu yanıt vermesi bekleniyor. 

Deneyimli teknik adam eğer Azerbaycan Milli Takımı'nın başına geçerse, Beşiktaş, Abdullah Avcı için kulüp bulana kadar ödeyeceği aylık 1 milyon TL'den yükten de kurtulmuş olacak.

Kaynak: İnternet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER