Koronavirüsü futbol dünyasından can aldı!

İspanya’nın Atletico Portada Alta takımında antrenörlük yapan 21 yaşındaki Francisco Garcia’nın, korona virüs sebebiyle hayatını kaybettiği açıklandı.

Koronavirüsü futbol dünyasından can aldı!

İspanya'da etkisini arttırarak devam ettiren corona virüsü futbol camiasından bir kişinin hayatını kaybetmesine sebebiyet oldu. İspanya’nın Malaga şehri takımlarından Atletico Portada Alta'nın 21 yaşındaki antrenörü Francisco Garcia'nın corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiği açıklandı. 2017-2018 sezonunda Malaga ekibinde çalışmalara başlayan antrenör için kulüpten, “Hayatını kaybeden koçumuz Francisco Garcia’nın ailesine, arkadaşlarına ve yakın arkadaşlarına en derin taziyelerimizi iletiyoruz. Sensiz ne yapacağız Francis? Şüphesiz seni sonsuza kadar unutmayacağız” bildirisinde bulunuldu.

Francisco Garcia’nin yakın zamanda lösemi tedavisi de gördüğü öğrenildi.

“İNANAMIYORUZ”

Atletico Portada Alta Başkanı Pepe Bueno, Francisco Garcia’nın hayatını kaybetmesi nedeniyle büyük üzüntü yaşadıklarını belirterek “Francisco lösemi hastasıydı. Corona virüsü ne yazık ki hastalığı ile birleşti ve Francisco’nun hayatını kaybetmesine neden oldu. Francisco çok genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Büyük şok yaşıyoruz! Yaşadığımız bu duruma inanamıyoruz. O harika bir insan ve yetenekli bir antrenördü” açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER